У Луцьку відбувся чемпіонат України з сумо

26 Лютого 2020, 16:40
2779

У Луцьку завершився чемпіонат України із сумо серед дорослих і молоді.

До участі у всеукраїнських змаганнях долучилося 500 спортсменів із 12 областей. Про це повідомляють у відділі з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА.

Зазначимо, що  основним завданням учасників було здобути «щасливий квиток» до збірної команди України, спортсмени якої захищатимуть честь прапора на чемпіонаті Європи. Першість відбудеться у квітні цього року в Баку (Азербайджан).

За підсумками змагань, до складу збірної увійшли волиняни Віктор Деркач та Дмитро Баглай, кандидатом стала Інна Галян, іще чотири спортсмени виконали норматив «Майстер спорту України із сумо».

Результати виступу команди Волині:

до 21 року: Баранік В. – в/к 100 кг – 3 місце; Приходько В. – в/к 115 кг – 3 місце Саранчов Б. – в/к 115 кг – 3 місце;   Саць Д. – в/к +115 кг – 3 місце; Андрійчук М. – в/к +115 кг – 3 місце;  Шліхта Ю. – в/к  75 кг – 3 місце.

до 23 років: Галян І. – в/к 55 кг – 3 місце; Багдай Д. – в/к 100 кг – 3 місце; Коришко Д. – в/к 115 кг – 3 місце Саць  Д. – в/к +115 кг – 3 місце.

дорослі:  Деркач В. – в/к 92 кг 3 місце; Баглай Д . – в/к 100 кг – 2 місце;  Горошкевич Р. – в/к 115 кг – 3 місце.

За підсумками всеукраїнських змагань,  волинські команди  чоловіків, жінок та дівчат посіли третє загальнокомандне місце.

Досить вдало для наших земляків завершився і ІІІ-й міжнародний турнір «Кубок Любарта» (особистий та командний, серед чоловіків та жінок). Зазначимо, що до участі у змаганнях долучилися не лише вітчизняні, а й закордонні сумоїсти, зокрема спортсмени із Німеччини, Азербайджану та Вірменії.

Збірна команда області продемонструвала високий рівень підготовки та майстерності, тож маємо такі особисті результати: Інна Галян – в/к 55 кг – І місце; Валерія Галушка – в/к 80 кг – 2 місце; Юлія Шліта – в/к  73 кг – 2  місце; Ангеліна Оліферович – в/к 73 кг – 3 місце; Аліна Бондарєва – без вагових категорій – 1 місце; Щліхта Юлія – без вагових категорій  – 2 місце; Віктор Деркач – в/к 92 кг – 1 місце; Митро Баглай – в/к 100 кг – 3 місце; Віктор Деркач – без вагових категорій  – 1 місце; Роман Горошкевич – без вагових категорій – 2 місце.

Командні ж здобутки такі: І місце – Миколаївська область; ІІ місце – Рівненська область; ІІІ місце – Вінницька та Волинські області.

Зазначимо, що у  квітні 2021 року  в Луцьку планують провести кубок Європи зі сумо.

За підсумками обох першостей, скарбничка волинських сумоїстів поповнилася чималою кількість золотих, срібних та бронзових нагород!

Попереду Європейські першості, тож бажаємо нашим спотменам нових перемог та здобутків!, - йдеться у повідомленні.