Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Побутові споживачі газу
Побутові споживачі газу

Волиняни боргують за газ 500 мільйонів гривень

17:42 25.02.2020
440

Побутові споживачі Волині заборгували за газ 500 мільйонів гривень, найбільші неплатежі за газ у Луцьку, та серед отримувачів вже монетизованих субсидій.

Такі дані опублікували у «Волиньгаз збут» станом на 1 лютого.

«Найбільші борги за спожитий газ мають мешканці Луцька – біля 190 мільйонів. Ми звертаємось до наших клієнтів та закликаємо вчасно розраховуватись за спожите блакитне паливо. Якщо є необхідність, боржники можуть укласти договір на реструктуризацію з нашою компанією. В такому випадку оплата здійснюється частинами і лише в такому випадку можна уникнути відключення газопостачання», – зазначає директор газової компанії Микола Тищук.

Сплачуючи вчасно за спожитий газ, споживачі можуть оформити державну допомогу на призначення субсидій та пільг. В іншому випадку, якщо волиняни боргують, то можуть залишитись без державної допомоги.

Задля взаєморозуміння та співпраці між клієнтами та газопостачальною організацією, є можливість оформити договір реструктуризації. Такий варіант дає можливість для споживачів посильно та рівними частинами погасити борг за використаний природний газ. Також, якщо є договір реструктуризації заборгованості, споживачі можуть звертатися в управління соціального захисту населення для оформлення державної допомоги.

Щоб укласти договір реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до ТОВ «Волиньгаз збут» та надати паспорт власника (або особи, котра уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та довідку, що підтверджує неплатоспроможність споживача та членів його сім’ї.

Читайте також: На що витратили державну субвенцію в Камінь-Каширському районі

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 квітня
Сьогодні
Вчора