Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У місті стартував «CSR FORUM»

10:32 03.02.2017
1203

У культурно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті» розпочався сьогодні, 3 лютого, форум присвячений корпоративній соціальній відповідальності.

Тема форуму – «Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) як конкурентна перевага: досвід компаній в Україні», – пише Таблоїд Волині.

Організатори: Інвестиційна група «VolWest Group», Бізнес-академія практичного менеджменту (PMBA), Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (Київ). На заході обговорюють вплив КСВ на конкурентоспроможність компанії.

Під час Форуму учасники та спікери обговорять такі питання:

Як КСВ впливає на діяльність і репутацію компанії?

Чи дає корпоративна соціальна відповідальність конкурентну перевагу у боротьбі за споживача, талановитого співробітника і роботу в громаді?

Кому потрібна нефінансова звітність компаній та як правильно її готувати?

Учасники поділяться практичним досвідом та розкажуть про свої історії успіху у реалізації КСВ-проектів не тільки в Україні, а й за кордоном.

Серед спікерів Форуму:

  • Мірелла Панік, Форум відповідального бізнесу (Польща)
  • Томас Серкович, Foretica (Іспанія)
  • Олексій Яцюк, «Нова пошта»
  • Марина Гриценко, група компаній 1+1
  • Юлія Коваль, Jurimex, переможець Конкурсу 2016 «Бізнес, що змінює країну»
  • Юлія Биба, EY
  • Анна Тиховська, Галнафтогаз (ОККО) та інші.

Форум розпочався вступним словом модератора дійства Марини Саприкіної, яка є керівником Центру «Розвиток КСВ» у Києві. Жінка зазначила, що організація працює вже 8 років, однак у Луцьку побувати ще не вдавалося. Тож вона подякувала інвестиційній групі «VolWest Group» за запрошення та організацію.

Першим спікером форуму став голова Ради директорів «VolWest Group», доктор економічних наук Віктор Корсак. Він детально окреслив теоретико-прикладні аспекти формування корпоративної соціальної відповідальності. «КСВ – це та річ, яка дозволить заробляти більше і заробляти довго», – зазначив доповідач.


;
Загрузка...
Коментарі
21 серпня
Вчора
19.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин