Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Для студентів-журналістів провели воркшоп
Для студентів-журналістів провели воркшоп

«Моїм планом було стати журналісткою»: для студентів СНУ провели перший воркшоп

16:53 13.02.2020
2162

На факультеті філології та журналістики Східноєвропейського національного університету стартувала серія воркшопів для студентів-журналістів від випускників спеціальності.

Спікеркою першого воркшопу «Сім з половиною років та уроків» 13 лютого стала Ірина Баран. Вона – журналістка, менеджерка із комунікацій, тренерка з інфомедійної грамотності, член Національної медіа-профспілки України. Ірина розповіла студентам, як вона знайшла свій напрямок у медійній сфері, поділилася досвідом вступу та першої роботи.

Спікерка розпочала свій виступ із яскравої розповіді про те, як вона потрапила саме в СНУ імені Лесі Українки. Оскільки в аудиторії були в основному першокурсники, вона поспішила розвіяти їхні сумніви щодо правильності вибору університету.

«Луцьк був моїм песимістичним варіантом. Я хотіла вчитися у Києві або Львові. Але якби я могла повернутися в минуле, я все одно вступила б сюди», – зазначила журналістка.

За словами Ірини, вже згодом вона багато спілкувалася зі студентами провідних українських ВНЗ і зробила висновок, що схожі проблеми є всюди. Тож порадила не шукати причин для скарг, а брати максимум від навчання і зосередитися на досягненні мети.

«Моїм ключовим планом було не вступити в якийсь конкретний ВУЗ, а стати журналісткою. А для цього не потрібно було їхати у Львів чи Київ. До цих міст я потрапила вже згодом», – додала спікерка.

Ірина Баран розповіла, як під час навчання почала працювати за фахом, спочатку журналісткою в онлайн-виданні. Згодом вона стала там головною редакторкою, чим дуже пишалася. Проте, коли на форумі з медіа менеджменту познайомилася з іншими керівниками ЗМІ, зрозуміла, що ще не готова до такої посади. Тож Ірина звільнилася і почала шукати щось інше.

Загалом, за 7,5 років дівчина змінила 8 місць роботи. Всі вони були дотичні до сфери медіа та комунікацій і знаходилися в різних містах. Спікерка встигла попрацювати і у Львові, і в Києві. Наразі, вона навчає вчителів медіаграмотності та методам її введення у навчальну програму.

«Мені пощастило, що є такі активні вчителі, які постійно хочуть вчитися чомусь новому. Вони допомогли мені зрозуміти, що так само і в університеті – коли ти хочеш чогось навчитися, здобути додаткові знання і навички, ніщо не заважає тобі піти і здобути їх самостійно. А основне завдання факультету чи університету – навчити вчитися», – зазначила медійниця.

Ірина на власному прикладі показала студентам, що, якщо мріяти про щось і наполегливо й без страху працювати над здійсненням цієї мрії, то вона обов'язково збудеться.
Загрузка...
Коментарі

Почвара

15:26 28.02.2020

Сміх і гріх. До чого котиться світ.
Співчуваю всім, кому довелося слухати її брехню.

вбивця почвар

14:15 19.03.2020

Де брехня, почваро?

Загрузка...
25 листопада
Сьогодні
Вчора
23.11.2020