Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Старий ринок
Старий ринок

Підприємці Старого ринку втратять покупців, якщо не переїдуть, – Пустовіт

16:16 13.02.2020
1712

Виконувач обов'язків луцького міського голови Григорій Пустовіт порадив підприємцям Старого ринку швидше переїздити на новий. Інакше, сказав чиновник, ті втратять своїх клієнтів.

Відповідне звернення з'явилося на сайті Луцької міської ради у четвер, 13 листопада. У ньому ідеться про те, що міська рада не планує припиняти процес перенесення ринку.

«У зв'язку з ситуацією, яка склалася на Старому ринку, ви втрачаєте свого покупця. Сьогодні ваш покупець переорієнтовується на інші ринки і більше до вас не повернеться. Єдиний спосіб зберегти свого покупця – дружно переїхати на «Новий» ринок, забравши його з собою. Не затягуйте цей процес!

Якщо ж потрібно, ми готові допомогти вивезти металеві конструкції. Зробимо все, про що заявляли раніше. Наші зобов’язання залишаюся в силі. Назад дороги немає.Ми зробимо все, щоб місто було гарним, доглянутим та охайним», – сказав Григорій Пустовіт.

Читайте також: Сім локацій міського простору, які ви скоро не впізнаєте

Загрузка...

Коментарі

Антон

16:20 16.02.2020

Якщо всі переїдуть на новий ринок то покупців вони втратять 1000 процентів. Хто буде ходити та їздити на новий ринок???

відповідь Антону

12:35 17.02.2020

То відкрийте базар перед ЦУМом, Променем, на парковці Порт Сіті, там 1000% (ви чомусь відсотки вимірюєте в 1000 ) буде більше покупців

Загрузка...
13 квітня
Сьогодні
Вчора