Юні спортсмени з Луцька привезли нагороди з турніру рукопашного бою

05 Лютого 2020, 10:56
Спортсмени з Луцька на турнірі 2712
Спортсмени з Луцька на турнірі

Луцькі спортсмени СК «Магіст» захищали честь міста на IV відкритому турнірі з рукопашного бою.

Змагання відбулися 1-2 лютого у Вінниці. Про це інформує Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Бронзову медаль у віковій категорії 12-13 років  та у ваговій категорії до 40 кілограмів виборов Ярмолюк Даниїл, а перші сходинки п’єдесталу та титули чемпіонів турніру у своїх ваго-вікових категоріях завоювали Михальчук Остап, Солонінка Максим, Гончарук Захар.

Окрім того, рішенням суддівської колегії кращими бійцями турніру стали Гончарук Захар та Михальчук Остап. Їхній успіх відзначили спеціальними призами.