Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Центральний ринок працює
Центральний ринок працює

Про що говорять на Старому ринку у Луцьку. ФОТОРЕПОРТАЖ

18:48 04.02.2020
5092

Раптова заява Луцької міської ради про те, що Центральний ринок має припинити роботу вже 3 лютого, застала більшість із цих людей зненацька. Кілька днів поспіль, кажуть вони, доводиться навіть ночувати на своїх торгових точках. Ринок протистоїть місцевій владі. І ринок впевнений, що вистоїть.

В обідню пору вівторка, 4 лютого ситуація на Центральному ринку зовні виглядає спокійно. Покупці продовжують снувати рядами металевих контейнерів, заставлених різним крамом. На перший погляд навіть не скажеш, що вже добу цього ринку не повинно бути у Луцьку. Зрозумілішою ситуація стає, коли підходимо ближче до торгових точок. Підприємці насторожено поглядають у бік фотокамери і голосно нарікають, що ніхто не хоче слухати їх позиції.

Ми послухали. І ось що почули.

«Де ми маємо дітися, розкажіть мені? Ніхто не пішов. Усі підприємці хочуть залишитися. Люди не можуть дозволити собі працювати на тому новому місці. Один контейнер там коштує 15 тисяч доларів. П’ять тисяч гривень в місяць коштує оренда»


«Заробітку не буде – ми тільки виживатимемо. Тут хоч якось живемо. А завтра що? Залишимося без нічого… І куди товар подіти? Шок… Влада зовсім не думає про людей».

«Є вихід. Вихід є. Залишіть його (ринок – авт..) нам. Можна ж зробити реконструкцію. Усі «за». І архітектора наймемо, і реконструкцію гарну зробимо. Тільки щоб лишитися».

«Скажуть помалювати в червоний – помалюємо в червоний. Скажуть у фіолетовий – буде фіолетовий».

«Мені лишився рік до пенсії. Скажіть, хто мене візьме куди на роботу? Ніхто нікуди мене не візьме. Таких багато нас тут».

«Сьогодні вже четверте число, а скоро буде 20-те, - час платити податки. І де ті гроші на податки взяти, якщо нам тут не дають нормально працювати?

Нас незаконно хочуть звідси виселити. Незаконно. Вони не мають на те ніяких підстав. Тому що в нас по закону договір до 30 червня. Вони нас просто-напросто підставили. Ми їх постійно питали, і вони казали, що ви 100% стоїте до 30 червня.

А що далі – це час би показав. Я поки про це не думала».


«Ми закупили товар, бо були впевнені, що працюватимемо тут до 3 червня. І ось таке… Зараз тут ледь не ночуємо. Нам би тільки допрацювати, аби продати товар. Ми не можемо так швидко покинути ринок. Ми не готові».


На дорозі посеред ринку здалеку помітно неонові зелені наліпки на поліцейській формі. Це спецзагін волинських дільничних, що зветься «поліцією діалогу». Чоловік у яскравій формі каже, що він тут, аби врегулювати конфлікти, які виникають час від часу. Ситуація, за його словами, дійсно напружена. Підприємці на ринку часто конфліктують з працівниками муніципальної варти. Завдання поліцейського – налагодити конструктивний діалог. Поки він, як і ми, спостерігає, що буде далі.

Читайте також: «Свавілля ФОПів переходить всі межі», – муніципали про ситуацію на Старому ринку

Текст і фото – Людмили РОСПОПИ

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Лучанин

19:14 04.02.2020

Йдіть до дупи, бариги!!!!! Хватить народ обкрадати!!!!

Лада

21:57 04.02.2020

Бумеранг тобі в це місце.

Alexandro

00:54 05.02.2020

Бариги!!! Хватить наживатись !Добре ви там позаробляли -власники бляшанок іржавих!Смердюшник розвели!Зі стін фортеці як глянеш вниз на той шанхай то ригати хочеться!Брись на нове місце в поле до ДПЗ!ЗАРОБИЛИ ТО РОЗКОШЕЛІТЬСЯ!Ще там какальник зробіть!

Коля Хамса контролер ринку

09:08 05.02.2020

Ми і на новому місці мутки будемо мутити

23 лютого
Вчора
21.02.2020
20.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин