Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Стипендія
Стипендія

Двадцятьом луцьким спортсменам призначили стипендії

10:37 04.02.2020
529

Двадцять спортсменів у 2020 році будуть отримувати стипендію від Луцької міської ради.

Про це повідомили у розпорядженні першого заступника мера міськради від 3 лютого.

Список спортсменів, які отримуватимуть стипендію:

1. Алєксєєнко Христина В'ячеславівна – чемпіонка та призерка України серед юніорок з веслування на байдарках і каное.

2. Ахмедова Дана Андріївна – чемпіонка та призерка України серед молоді та дорослих з плавання.

3. Банзерук Іван Миколайович – 6 місце на кубку Європи з легкої атлетики.

4. Вітер Ярослав Миколайович – призер чемпіонату України з важкої атлетики.

5. Даниленко Данило Володимирович – 1 місце Європейські ігри з легкої атлетики.

6. Демчина Ольга Андріївна – 7 місце на чемпіонаті світу серед юніорок з веслування на байдарках і каное.

7. Дорошенко Юлія Олександрівна – чемпіонка та призерка України серед юніорок та молоді з велосипедного спорту.

8. Зарудницький Вадим Русланович – призер чемпіонату України серед юнаків з боксу.

9. Іосенко Валерія Юріївна – чемпіонка та призерка України серед дівчат з велосипедного спорту.

10. Климець Ірина Володимирівна – 5 місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

11. Логвинюк Олександра Михайлівна – чемпіонка та призерка України серед юніорок з велосипедного спорту.

12. Миронюк Дмитро Миколайович – призер кубку України з важкої атлетики.

13. Петрочук Ілля Костянтинович – призер чемпіонату України серед юніорів, встановив юнацький рекорд України з плавання.

14. Сахарук Дарина Павлівна – чемпіонка та призерка України серед юніорок та дівчат з важкої атлетики.

15. Семенюк Павло Федорович – чемпіон та призер України серед молоді з веслування на байдарках і каное.

16. Собчук Олена Леонідівна – 4 місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

17. Ткачук Максим Олександрович – чемпіон та призер України серед юніорів та молоді з плавання.

18. Чернов Вадим Віталійович – 9 місце на чемпіонаті Європи серед молоді з дзюдо.

19. Шиманська Ірина Петрівна – чемпіонка та призерка України серед молоді з велосипедного спорту.

20. Шевчук Володимир Васильович – 4 місце на чемпіонаті Європи серед юнаків, 5 місце на чемпіонаті світу серед юнаків з баскетболу 3х3.

Читайте також: У Луцьку відбулись всеукраїнські змагання з флорболу

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин