Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Остап Дроздов
Остап Дроздов

Російське убиває: відомий журналіст пропонує ввести акциз на ворожомовний товар

22:37 30.01.2020
745

Відомий український журналіст Остап Дроздов обурився тим фактом, що на весь автобус не знайшлося жодної людини, яка б не стала на сторону Ярини Чорногуз і Анастасії Конфедерат, що поверталися з похорону хлопця, який поклав своє життя за Україну.

Тому пропонує на державному рівні запровадити акциз на будь-який російськомовний продукт. Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

Нагадаємо, кохану загиблого на Донбасі Миколи Сорочука Ярину Чорногуз і волонтерку Анастасію Конфедерат висадили з рейсового автобуса, яким вони після похорону поверталися з Луцька у Київ.

Читайте також:

Допис Остапа Дроздова подаємо без змін:

«Історія про двох дівчат, які пішли в глупу ніч із маршрутки на знак протесту проти російського продукту в салоні, – це історія не стільки про водія чи правила перевезень, скільки про наше рідне, місцеве, дорогеньке бидло, яке їхало того вечора до Києва з Луцька. Мене не полишає думка про те, чому на весь салон не знайшлося жодної людини, яка не стала б на сторону дівчат, що поверталися з похорону хлопця, який життя своє поклав за право бидла бути бидлом.

Аби всоте не повторювати все те очевидне, що проситься на язик стосовно цього інциденту, я маю конструктивну пропозицію, як по всій країні можна давати собі раду з росмовним продуктом. Звісно, не при цій владі. Але нехай цю ідею беруть на щит усі політичні сили, які претендують на захист українців в Україні.

АКЦИЗ. Ось що я би ввів.

Не лише алкоголь, не лише тютюн убиває – російське також убиває. І тому, на мій погляд, варто було б на державному рівні запровадити акциз на будь-який російськомовний товар.

На виході отримаємо ситуацію, коли вся україномовна продукція буде у півтора-два раза дешевшою за російськомовну. Підходиш до стелажа в книгарні і бачиш, що книга російською – удвічі дорожча. Підходиш до кіоска і бачиш, що журнал, газета чи календарик російською – удвічі дорожчі. Підходиш до дисків із музикою і бачиш, що виконавці російською – удвічі дорожчі. І так в абсолютно всіх сферах. Україномовний продукт (будь-який) хай би став доступнішим і вигіднішим. А надходження від акцизу цільово спрямовувати на розвиток україномовного контенту в цій країні.

В умовах російсько-української війни, я вважаю, все російське є не менш шкідливим, аніж алкоголь і тютюн. Право себе отруювати – невід’ємне, але дороге. Наші людиська, присаджені на все рускомірне, мають розуміти, що їхня шкідлива звичка має ще й економічний аспект. Тож акциз на всі росмовні продукти я б розцінював як прямий протекціонізм українського інтересу. Хочуть споживати ворожомовну продукцію – хай розкошеляться. Забороняти ніхто не стане. А от обкласти немалим акцизом – чому ні?»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
19 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин