Лучани не хочуть платити дорожче за жалюгідні маршрутки

27 Січня 2017, 15:02
2500

Лучани проти підняття вартості проїзду у маршрутних таксі, бо вважають, що якість перевезень не заслуговує на вищу плату.

Відповідне звернення у Єдиній системі місцевих петицій зареєстрував Пилип Дуля.

Автор вимагає,  аби виконавчий комітет заборонив підвищувати вартість проїзду та залишив його на рівні трьох гривень.

«Мотивована тим, що перевізники систематично порушують умови договору. Автобуси їздять не за графіками, а також за власною ініціативою з'їжджають із маршрутів у вечірній час. Стан обслуговування та самих автобусів жалюгідний. Якість послуги не відповідає вищій вартості проїзду», – йдеться у петиції.

Окрім того, автор просить виконавчий комітет розривати угоди з перевізниками, які їх порушують. Станом на 27 січня петиція набрала один голос. До кінця збору підписів залишилось 14 днів. 

Коментарі
27 Січня 2017, 17:15
думаю 90 роки повертаються ходити взагальному здоровя
27 Січня 2017, 17:57
обслуговування в маршрутках хамське Набирають пасажирів массу , дихати не мае чимЩоб платити більше, треба покращати обслуговування і навчити водіів ввічливості
27 Січня 2017, 18:28
Щоб набирати меньше треба більше маршруток = більше грошей = збільшити вартість переїзду<br/><br/>Набирають массу = не добре<br/>Не беруть в маршрутку бо немає місця = не добре
27 Січня 2017, 19:24
НЕ МОЖНА ВСІХ ВОДІЇВ МІРЯТИ ОДНІЄЮ МІРКОЮ. НЕЗАБУВАЙМО ,ЩО ВОНИ НА РОБОТІ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЛЮДЕЙ В НИХ БІЛЬША,НІЖ У ТИХ ХТО ДОБИВАЄТЬСЯ НОРМАЛЬНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО СЕБЕ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ.В ТАКИХ УМОВАХ ЯКИХ ПРАЦЮЮТЬ ВОДІЇ НА НАШИХ МАРШРУТКАХ ТО МОЖНА ПРИРІВНЯТИ ХІБА ЩО ДО ПРАЦІ ГІРНИКІВ. ЗА ДОРОГОЮ СЛІДКУЙ, ІНТЕРВАЛОМ ТАКОЖ І ЗДАЧУ ВЧАСНО ВІДДАЙ,І ЩЕ З ПАСАЖИРАМИ ВІЧЛИВИЙ БУДЬ.
27 Січня 2017, 20:09
Забрати від них гроші, електронні квитки і крапка.Побачите,як вони будуть працювати.А то всю виручку крадуть і їм мало.Нам ніхто не підвищив пенсії,брехня,підвищили дармоїдам в яких немає стажу.Приватні структури також не підвищили,тільки в бюджеті підвищили.Ото добе зробили.Ціни вище голови.Хоч жий,хоч здихай.Доки ми будемо терпіти?Доки?
27 Січня 2017, 21:31
Часто буває таке, що не зупиняються. Висновок: вони працюють не за гроші. Так навіщо піднімати тарифи?
28 Січня 2017, 01:33
Зробити тендер!!!! От такий маршрут вартість 3-5 грн, хто хоче за 3 грн возити, будь ласка, якщо не згодні до побачення! І побачите, що булоб сотні бажаючих на своїх рексах і спринтерах возити нас по 3 грн, та щей дякувати нам за це
28 Січня 2017, 13:16
порівняйте кілометраж у великих містах і у луцьку. більше як 3 гривні---ні-ні!