Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ольга Кузюра
Ольга Кузюра

У Музеї сучасного мистецтва Корсаків покажуть «Втрачену присутність» художниці Ольги Кузюри

15:32 18.01.2020
590

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків розпочинається мистецький рік цікавим та оригінальним проєктом молодої художниці Ольги Кузюри під назвою «Втрачена присутність».

Відкриття відбудеться 24 січня о 17:00. У день відкриття вхід вільний.

Частинами інсталяції є відбитки з фрагментів втрачених інтер’єрів, зруйнованих будинків і прикордонних стовпців вже неіснуючих держав.

«Матеріальні об’єкти, що є свідченням естетичної і ментальної вибагливості епохи означують людину і дійсність, яких вже немає. Вони дозволяють дослідити гостре питання колективної пам’яті. На тлі так змінної геополітичної мапи світу відбувся розрив тяглості нашої органічної культурної еволюції. Багаж інтелектуального, культурного та матеріального спадку, що мав лягти в основу нашої самоідентифікації був незворотньо понівечений», – зауважує мисткиня.

За її словами, цей символічний простір, як певна цілісність, дає людині певність та своє місце в дійсності.

«З нашого минулого було усунуто покоління особистостей, та систематично руйновано елементи ціннісної системи, що сьогодні мали бути нашим орієнтиром. Тому нам особливо складно берегти створене до нас, для нас, але не нами і ми продовжуємо втрачати матеріальне і метафізичне», – пояснює Ольга Кузюра.

До слова, художниця навчалася на кафедрі дизайну в національному лісотехнічному університеті України (2007 – 2013). В 2016 році завершила аспірантуру у Львівській національній академії мистецтв. Працює в галузі станкової та експериментальної графіки, живопису, інсталяції. Презентація творів художниці відбувалась на персональних виставках у 2015, 2016 та 2017 роках. Учасниця численних всеукраїнських та міжнародних проектів, пленерів, резиденцій.

Продовжує експерименти у нових техніках та матеріалах, формуючи виразну мистецьку манеру.


Читайте також: Головний редактор «Українського тижня» заїхав у гості до Музею сучасного мистецтва Корсаків

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин