Лучанам покажуть виставу про геніального афериста

21 Січня 2017, 15:57
1780

У палаці культури міста Луцька покажуть виставу Юрія Андруховича «Альберт або Найвища форма страти».

Вистава поєднує в собі текст, який виконує сам автор Юрій Андрухович, з ілюстраціями, і не лише графічними, але й музичними –  від автентики до фрі-джазу, – повідомляють організатори заходу. 

Середньовічні пошуки українського письменника увінчалися успіхом. На вітчизняному літературному просторі постав постмодерний Львів епохи християнського лицарства і лицарського християнства. Бентежне життя шахрая Альберта, його угода з Дияволом, рахунок у «ПриватБанку» та ефектна публічна страта прикували до себе погляди тисяч глядачів по всій Україні.

Вже цієї неділі Альберта побачать і лучани.

Виставу «Альберт або Найвища форма страти» Юрія Андруховича покажуть у Палаці культури (вул. Богдана Хмельницького, 1) 22 січня, о 18:30.

 «Альберт – це геніальний аферист. Головний герой опиняється в карцері. Ув’язнення є результатом його шахрайських дій та фокусів. Там на самоті він виявляє, що в нього не лишилося нічого, крім душі. Тоді він приймає рішення віддати її дияволу, аби уникнути смертної кари», - пишуть ЗМІ.

Письменник Юрій Андрухович, музиканти Уляна Горбачевська та Марк Токар й художники Анатолій Бєлов, vj-group CUBE постійно взаємодіють наживо, і кожен визнає право партнера на несподіване соло.

Твір не має застиглої форми. Режисерка Оля Михайлюк запевняє, що в січні ми зможемо побачити нову версію:

«Буде більше чорного гумору, але й світлі епізоди спробуємо зробити ще чистішими, тобто в нашому чорно-білому з’явиться більше відтінків».

Придбати квитки:
- каса Палацу культури (12:00 – 14:00, 17:00 – 19:00)

- каса Волинської обласної філармонії на Театральному майдані

Сoncert.uahttps://goo.gl/x035Cb

Довідка за тел: 067 360 08 01, 099 64 24 872

Організатор заходу в Луцьку – мистецьке об’єднання «стендаЛь».

Захід відбудеться в рамках проекту «Мистецький січень від «стендаЛю». У рамках проекту вже відбувся виступ «Коляда Квартету», та заплановано виступ сестер Тельнюк 29 січня.
 

Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024