Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У чотирьох луцьких школах стартує «Інженерний тиждень»
У чотирьох луцьких школах стартує «Інженерний тиждень»

У чотирьох луцьких школах стартує «Інженерний тиждень»

12:33 13.01.2020
2019

Програма проведення «Інженерного тижня» включає виконання учнями молодшої, середньої та старшої школи інженерних завдань, проходження челенджів та проведення вчителями тематичних уроків.

Цьогоріч чотири школи Луцька розпочнуть у себе проведення такого тижня. Про це інформують організатори.

Участь у проєкті візьмуть Луцька спеціалізована школа №5, Луцький ліцей №27, Луцька гімназія №4 ім. Модеста Левицького, Луцька гімназія №21 ім. М. Кравчука.

Проєкт базується на концепції STEM освіти і покликаний зацікавити учнів наукою та дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу. Початок Тижня приурочено до дня народження Сергія Корольова (12 січня), а його завершення припадає на 17 січня – всесвітній День дітей-винахідників.

«Дослідження показують, що досягши четвертого класу третина хлопців та дівчат втрачають інтерес до науки. До восьмого класу інтерес до науки втрачає майже половина. Вони виключають відповідні предмети з кола своїх інтересів та не пов’язують з ними кар’єрних планів. Таким чином, мільйони учнів просто не вірять що можуть займатися наукою», – пояснюють мотивацію проведення проєкту.

Подібні до цієї програми успішно реалізуються в США, Великій Британії та Ірландії. В США, з 2007 року, проведення щорічних Engineers Week, приурочено до дня народження Джорджа Вашингтона (22 лютого). В ініціативі беруть участь учні тисяч американських шкіл, а також наукові та культурні установи. В Україні розробкою та впроваждженням проєкту займається команда ГО «Про.Про.Лаб» за підтримки компаній Noosphere, GlobalLogic Ukraine та Bosh.

Читайте також: Школа у Луцькому районі переживе цього року інституційний аудит

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
27 січня
Сьогодні
Вчора
25.01.2021