Програма «Ти – Україна»: як перетворити Волинь на Європу

08 Жовтня 2015, 09:39
3372

Телеканал «Аверс» презентує нову програму патріотичного спрямування про майбутні перетворення на Волині під промовистою назвою «Ти – Україна».

За інформацією авторів, презентаційна програма, що створена за сприяння фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», реально оцінить шанси досягнути європейських стандартів не лише загалом в державі, але в окремому місті, районі склі.

«Патріот – це той, хто може зробити трохи більше, ніж чекав від себе», – каже член політради партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Зокрема, політик зазначив: у планах побудувати на Волині Європу. Спершу Луцьк, потім районні центри і затим – села. Тобто, кожен населений пункт краю.

Чи готові волиняни до подібних перетворень і чи вистачить наснаги втілити задумане? Відповіді на ці та інші запитання про майбуття краю – у програмі «Ти – Україна», ефір якої на телеканалі «Аверс» у п’ятницю, 9 жовтня о 20:00, у субота, 10 жовтня о 19:00.


 

Коментарі
08 Жовтня 2015, 18:18
Палиця вже і Аверс купив!
08 Жовтня 2015, 18:19
Він нас до часів Савка зажене і розграбить місто а не до Європи...
08 Жовтня 2015, 18:40
ну якого патріотичного спрямування???? передвиборчоагітаійного спрямування та програма. тож називайте речі своїми іменами
08 Жовтня 2015, 18:46
Згідний, все вже роблять аби пропіаритися перед виборами!
08 Жовтня 2015, 18:53
з Волині хоче побудувати Європу. та кишені він хоче свої набити, а не зробити Європу..
08 Жовтня 2015, 18:56
Волиняни не готові віддати крісло мера Товстенюку, а Європу і Романюк зробить.
08 Жовтня 2015, 19:04
Товстенюк з регіоналів , ніякої Європи від ньогоне варто чекати!
08 Жовтня 2015, 19:09
Для Палиці Луцьк це фінансовийй проект , зараз вкладає в Товсенюка , потім почне повертати наз і набагато більше!
08 Жовтня 2015, 19:29
це все лише слова які потрясають повітря і неграмотних виборців, люди це все обіцянки-цяцянки, просто Палиця вже має типу бренд що він робить Луцьк Європейським місто, та здались йому ті райони і села...
08 Жовтня 2015, 19:57
Як то все гарно звучить, але мені здається це стандартна предвиборча компанія Палиці і його Фонду , згадайте як Президент обіцяв закінчити АТО за тижденьь
08 Жовтня 2015, 20:13
Як то все гарно звучить, але мені здається це стандартна предвиборча компанія Палиці і його Фонду , згадайте як Президент обіцяв закінчити АТО за тижденьь
09 Жовтня 2015, 17:27
Тхне дорогим піаром, вже не знають куди приткнути свій укроп і писки свої
09 Жовтня 2015, 17:28
укроп на те і розраховує, що телевізор дивляться потенційні тупі виборці якими можна керувати з екранів зомбо-ящиків!