Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Проїзд у луцьких маршрутках подорожчає в лютому

16:25 20.01.2017
2820

У лютому міська влада може затвердити нову вартість проїзду у громадському транспорті Луцька.

Про це заявив заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко, - повідомляє Вголос.

Сергій Григоренко відзначив, що зараз триває етап попереднього обговорення.

«Перевізники подали нам свої розрахунки вартості проїзду. Ми їх вивчаємо. Я не можу точно сказати, якою буде вартість проїзду у маршрутках Луцька. Це може бути як і 3,5 гривні, так і 4 гривні, і 4,5 гривні. Також ці розрахунки має вивчити антимонопольний комітет. Потім буде круглий стіл у міській раді навколо вартості проїзду. А вже після цього виконком прийматиме рішення. Орієнтовно це буде у лютому. Десь через місяць», - повідомив посадовець.

Також заступник міського голови Луцька розповів про те, що вартість проїзду у тролейбусах теж може вирости. Причина цього – зростання вартості електроенергії у 4 рази для підприємства електротранспорту. Сергій Григоренко не зміг точно спрогнозувати, наскільки виросте проїзд у тролейбусах, сказавши, що це питання теж вивчається.

Загрузка...
Коментарі

Проти

18:53 20.01.2017

Зажираються тварини коли вже в горлі стане щось або заворот кішок в них случіться не влада а посміховисько

??

21:50 20.01.2017

Чому б не поновити маршрутні таксі з зупинками на вимогу, комфортними сідіннями і кількістю пасажирів не більше, ніж є місць для сідіння. Зробити їх дорожчими, бажаючі знайдуться.

Вера

19:35 21.01.2017

Ну це буде занадто.не було б вигідно так за тендери не воювали. Не заробляють вони смішно таке читати ((((.про людей хоть трішки думаєте.

Гнат

20:30 22.01.2017

Та як вони вже дістали з тим своїм щорічним ниттям про подорожчання. Бідні вони такі нещасні, все в них на збиток. Та хрін там, заробляють нормально, аж дуже непогано. Причому всі - і власники і водії собі на кишеню. А сервіс ніякий, скільки разів аж писка ледь не бив тим культурним перевізникам за їх "культуру перевезення". І ще ціни вони, паскуди, піднімати будуть? І для прикладу: у Львові проїзд 4 грн., але місто більше за наше у 5 разів, відповідно й проїзд більший. Куди Луцьку до Львова. Пацани, ви що і про що? Зовсім знахабніли, бариги кончені???

14 жовтня
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин