Показники гарячої води прийматиме «Луцькводоканал»

18 Грудня 2019, 13:30
2733

Показники лічильників гарячої води із 20 грудня прийматиме підприємство «Луцькводоканал».

Якщо раніше показники гарячої води приймало «Луцьктепло», а холодної – «Луцькводоканал», то відтепер достатньо подати показники лічильників і холодної і гарячої води виключно підприємству «Луцькводоканал». Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Передавати покази індивідуальних приладів обліку холодної і гарячої води необхідно щомісяця із 20 по 3 число зручним для вас методом (на
вибір):

  • кол-центр 28-40-40 в робочі дні з понеділка по п’ятницю (із 20 по 3 число без вихідних);
  • цілодобовий особистий кабінет споживача oc.vd.lutsk.ua;
  • смс-повідомлення на номер 067-444-8-777 або повідомленням на viber 067-444-8-777 (у форматі: код вулиці_номер будинку_номер квартири_пробіл_показник) – цілодобово;
  • на електронну скриньку [email protected];
  • в скриньки самообслуговування, які розташовані в м. Луцьку за адресами: вул. Соборності, 25, центр обслуговування клієнтів EVODA вул. Дубнівська, 26, вул. Січова, 16, вул. Лесі Українки, 35 «Центр надання адміністративних послуг в м. Луцьку», пр. Волі, 4а «Департамент соціальної політики».

Читайте також: Понад 20 % клієнтів «Волиньгазу» користуються Особистим кабінетом.

Всі показники гарячої води, передані на підприємство «Луцькводоканал», автоматично передадуть підприємству «Луцьктепло». І саме ці покази будуть відображені у платіжках за послуги гарячого водопостачання.

Передавши показники лічильників гарячої води, телефонувати на «Луцьктепло» більше не потрібно. Нововведення значно спростить систему подачі показників лічильників холодної та гарячої води, допоможе уникнути можливої плутанини та пришвидшить процес нарахувань.

Читайте також: Понад 56 тисяч волинян зареєструвалися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

Починаючи із 20 грудня, ви можете подавати покази індивідуальних приладів обліку холодної і гарячої води лише підприємству «Луцькводоканал».

Коментар
Код блоку:
28/09/2022 Середа
28.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром