12 кандидатів змагатимуться за мерське крісло

05 Жовтня 2015, 14:54
3419

На місцевих виборах 25 жовтня лучани обиратимуть нового міського голову. Цього разу за мерське крісло змагатимуться 12 кандидатів, серед яких – троє самовисуванців та дев'ятеро – від політичних сил.

Стати керівником міста на наступні п'ять років виявили бажання:

1. Микола Романюк – Блока Петра Порошенка «Солідарність»;

2. Олександр Товстенюк – «Всеукраїнське об’єднання патріотів – «УКРОП»;

3. Павло Данильчук – Громадський рух «Народний контроль»;

4. Олена Голєва – «Європейська партія України»;

5. Василь Байцим – Партія Зелених України;

6. Володимир Кучер – «Радикальної партії Олега Ляшка»;

7.Олександр Кононович – «Нова держава»;

8. Сергій Кудрявцев – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;

9. Степан Москвич – Аграрна партія України;

10. Олександр Кралюк – самовисуванець;

11. Микола Іванюк – самовисуванець;

12. Оксана Мерещук – самовисуванець.

Щоб дізнатися більше про кандидатів та їхній життєвий і політичний шлях на Волині і у Луцьку, читайте матеріал «Хто хоче стати мером Луцька. СПИСОК».

Коментарі
06 Жовтня 2015, 20:51
За Романюка голосуйте !
06 Жовтня 2015, 21:01
Олександр Товстенюк Всеукраїнське обєднання патріотів УКРОП, це повністю підкронтольний Палиці кандидат, якщо не дай Боже він пройде, містом буде керувати олігарх Подумайте тричі перш ніж голосувати за цю маріонетку
06 Жовтня 2015, 21:03
Це просто песик Палиці, регіонал який заскучив за владою і на все готовий аби знову повернутися до кормушки!
06 Жовтня 2015, 21:06
Ну якщо Товстенюк до влади добереться то Палиця банківські раахунки добряче наповнить...
06 Жовтня 2015, 21:11
Вони в них і так вже наповнені, а місто це як нерухомий капітал<br/>Коли вже вдавляться скоти
06 Жовтня 2015, 21:13
Та я не знаю хто буде голосувати за того Товтсенюка, це ж взагалі треба без голови бути!
06 Жовтня 2015, 21:17
Особисто в списку не бачу нікого кращого ніж Романюк, тому голосуватиму за нього!
06 Жовтня 2015, 21:18
не місце місцевим олігархам та їх маріонеткам в кріслі мера. Даремно Товстенюка піарять на ліво- на право..
06 Жовтня 2015, 21:20
ну невже Палиця думає, що народ проголосує за ТОвстенюка... якщо він все таки переможе, то тут можна буде говорити про фальсифікацію виборів... однозначно...
06 Жовтня 2015, 21:22
на наступні 5 років місто можна довірити лише одному з вищеперелічених кандидатів- це діючий мер Микола Романюк. більш гідних кандидатів на посаду не бачу.
06 Жовтня 2015, 21:22
Ну вони вже хочуть цю Варту Порядку по дільницях Поставити, будуть відпрацьовувати зарплату!
06 Жовтня 2015, 21:23
Микола Ярославович самий найкращий кандидат, я думаю що найбільше буде в Романюка і Товстенюка, а так як останній це людина відомого олігарха, то я думаю що в нього точно на посаді мера не будуть першочергові цілі по благоустрою міста!
06 Жовтня 2015, 21:26
єдиний зі списку за кого голосувати це Романюк, він знає про всі проблеми міста, а інші то так йдуть до влади аби вкрасти , а Кононовича взагалі треба повішати на гіляці
06 Жовтня 2015, 21:40
для чого нам новий мер. Романюк повныстю влаштовуэ.
06 Жовтня 2015, 21:42
нащо нам новий міський голова, теперішній мер цілком влаштовує, про місто дбає, планує нові проекти по благоустрою, і про жителів не забуває..
06 Жовтня 2015, 22:14
не піду на вибори, там немає за кого голосувати, всі вони однакові
06 Жовтня 2015, 22:43
Особисто я обираю Романюка, не бачу я для себе більш гідної постаті на крісло мера
06 Жовтня 2015, 22:44
Особисто я обираю Романюка, не бачу я для себе більш гідної постаті на крісло мера
06 Жовтня 2015, 22:51
та ну та варта порядку на якихось совєцкіх потрульних схожа і форма в них стрьомна, і в загалі де вони коли випивають під вікнами як с темніє, як їх викливати,А НЕМА! толку з них, Палиця Тітушками обзавівся, от на кого вони схожі мені
06 Жовтня 2015, 22:52
Однозначно Мікола Романюк
06 Жовтня 2015, 22:56
Я обираю Романюка, він один знає проблеми та потреби Луцька та лучан
07 Жовтня 2015, 11:37
ОТ вже скільки дармоїдів!!Романюк один нормальний мер
07 Жовтня 2015, 11:37
ОТ вже скільки дармоїдів!!Романюк один нормальний мер
07 Жовтня 2015, 11:37
Гадаю Лучан пілком Влаштовує Микода Романюк!!
07 Жовтня 2015, 11:39
Однозначно пан Романюк