Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку представили нового голову Волинської ОДА

16:25 03.12.2019
859

У Луцьку представили нового голову Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Зустріч організували у вівторок, 3 грудня, в приміщенні Волинської обласної ради. Про це інформує Волинь24.

Нарада відбулася під головуванням Першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова з керівниками органів влади та місцевого самоврядування.

Під час наради відбулося представлення нового голови Волинської обласної державної адміністрації.

У жовтні Кабінет Міністрів України на виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Зокрема, уряд погодив призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Після цього голова Волинської обласної ради Ірина Вахович підписала розпорядження про скликання позачергової сесії. У порядку денному було лише одне питання: «Звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича».

Основним поясненням незгоди депутатів із кандидатурою Погуляйка є те, що він не з Волині. Мовляв, немісцеві голови ОДА не знаходили спільної мови з жителями краю.

Депутати Луцької міської ради також вирішили звернулися до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича.

Нагадаємо, що Зеленський звільнив голову Волинської ОДА.Пізніше стало відомо, хто тимчасово очолюватиме Волинську ОДА замість Савченка. Сьогодні у Волинській ОДА відбудеться зустріч з керівниками органів влади та місцевого самоврядування під головуванням першого заступника керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова. Пізніше повідомили що представлення перенесли. Також, учасники АТО хотіли зустрітися з з новпризначеним головою.

Довідково: Юрій Михайлович Погуляйко народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року.Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового на начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин