Які пенсіонери мають право  на пільговий проїзд у луцьких тролейбусах 

19 Листопада 2019, 12:51
Фото ілюстративне 14407
Фото ілюстративне

Понад 60 тисяч луцьких пільговиків вже оформили електронні квитки для проїзду.

Проте, як виявилося, право на пільговий проїзд мають не всі. Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

Як відомо, раніше кондуктори рідко перевіряли категорію пенсійного посвідчення і більшість пенсіонерів їздили в тролейбусах безкоштовно. 

Нині ж пенсіонери приходять робити картки лучанина і обурюються, мовляв, як так, що не мають пільг. Утім це не примха місцевої влади, а вже давнє рішення уряду.

Отже, пенсіонери за вислугою років, за втратою годувальника чи з інвалідністю права на пільговий проїзд не мають. Вихід є, але не для всіх. Якщо вам вже виповнилося 60 – можна змінити категорію, тобто вийти на пенсію за віком, отримати нове посвідчення і зробити пільговий електронний квиток.

Читайте також: На маршрут №22 обрали перевізника

 

Коментарі
19 Листопада 2019, 15:41
Автор, ви хоть самі розумієте що пишете? як це інваліди не мають право на пільговий проізд????
19 Листопада 2019, 17:04
так і по телевізору це сказав якийсь чиновник з міськради, от чому не попередили про це раніше, коли ті інваліди мучились в тих кілометрових чергах за тими квитками? так само ті пенсіонери з вислугою років!!!! і черги коротші були б, а зараз багато хто не вірить в цю інформацію, думають, що помилка якась.
19 Листопада 2019, 17:19
https://protocol.ua/ua/hto_mae_pravo_na_bezkoshtovniy_proizd_u_gromadskomu_transporti/
19 Листопада 2019, 20:46
Хто це придумай той дурак
19 Листопада 2019, 23:01
Казли
19 Листопада 2019, 23:03
Хто скасує пільги на проїзд для інвалідів то він недоумок і псіх
20 Листопада 2019, 08:39
Відтак, право безкоштовного проїзду мають:<br/><br/>- ветерани війни: учасники бойових дій та особи, прирівняні до них (у тому числі АТО); особи з інвалідністю війни та особи, які прирівняні до них; особа, яка супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни I групи.<br/><br/>- громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи: громадяни, віднесені до категорії 1; громадяни-учасники, які належать до категорії 2; діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.<br/><br/>- особи з інвалідністю: особи з інвалідністю I, II, III груп; особи з інвалідністю по зору I-II груп; дитина з інвалідністю; особа, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи або дитину з інвалідністю
20 Листопада 2019, 20:50
Автор мабуть чогось нанюхався, або приняв... як це інваліди немають права на проїзд??? уважно вивчайте документи кабінету міністрів. <br/>для довідки:<br/> Отже згідно Постанови КМУ від 17 травня 1993 р. N 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» та Постанови КМУ від 16 серпня 1994 р. N 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. N 354» особи з інвалідністю та пенсіонери за віком мають право на безоплатний проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену та таксі) та приміських маршрутах.