Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На «Медовій феєрії» у Баєві
На «Медовій феєрії» у Баєві

Жителі Баєва проти об’єднання з Луцьком

09:25 17.11.2019
2896

Сто відсотків жителів села Баїв Луцького району хочуть залишитися в складі Боратинської об’єднаної громади, а не приєднуватися до обласного центру Волині.

Про це у відео в себе на facebook-сторінці повідомив депутат Боратинської об’єднаної громади від виборчого округу №25 (село Баїв) Анатолій Левчук.

«У 2017 році мало хто вірив, що ми станемо частиною Боратинської ОТГ. Ми тоді провели опитування, і більше 90% жителів села Баїв сказали «так» Боратинській громаді. Сьогодні нас ніхто не питає. І хочуть примусово створити нову громаду. Але ми звикли жити в правовій державі і вирішувати питання правовим шляхом. Тому ми опитали жителів, і з 224 мешканців округу 100% хочуть залишитися у складі Боратинської ОТГ», – зазначив Анатолій Левчук.

До речі, зауважив депутат, серед опитаних більше 4,5 тисяч жителів Боратинської громади, понад 99% сказали «так» Боратинській ОТГ, і «ні» Боратинській громаді у складі територіальної громади міста Луцька.

«Ми любимо сусідні громади, адже ні для кого не секрет, що чи не кожного дня люди їздять до міста на роботу, до нас приїжджають жителі Луцька та сусідніх громад на смачну джерельну воду, в клуб-музей села Баїв та Волинського бджільництва, на відпочинок», – наголосив Анатолій Левчук.

Читайте також: Єдиний музей бджільництва побудований у Баєві

В громаді хочуть жити на паритетних рівних умовах, як сусіди. Хочуть шукати спільні шляхи вирішення різних викликів, хочуть бути як адміністративно-територіальна одиниця, самостійний орган управління. Адже Україна пішла іншим шляхом – шляхом добровільності.

«За два роки роботи ми неодноразово доводили, що Боратинська ОТГ – сила об’єднаних громад. І сьогодні нам є що сказати», – підсумував Анатолій Левчук.

Читайте також: Ідея великого Луцька: що думають у громадах про об'єднання з обласним центром


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Юрій

09:57 18.11.2019

Правильно роблять , що не хочуть приєднуватись до Луцька, бо досить подивитися на райони вулиць Львівської, Володимирської і інших не центральних вулиць м.Луцька.Тротуарів немає практично, дітям також ніякого відпочинку. Мамам з маленькими дітьми ніде подітися. Вилизують тільки центальні вулиці, перекладають плитку з місця на місце, мерія взагалі не працює, а в Боратині чистота і порядок

1 квітня
Сьогодні
Вчора
30.03.2020