Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку виділять ще 320 тисяч для співфінансування купівлі житла атовцям

21:07 06.11.2019
495

Із міського бюджету Луцька виділять понад 320 тисяч гривень на співфінансування придбання житла атовцям за програмою «50 на 50».

Таке рішення затвердили під час засідання виконкому Луцької міської ради, яке відбулося 6 листопада, – пише ІА «Конкурент».

Ото ж, члени виконкому затвердили рішення комісії про визначення розміру житла та розміру співфінансування особистого внеску учасників Програми та суми коштів бюджету міста.

Для учасника бойових дій визначили нормативну площу житла для співфінансування – 50 метрів квадратних.

Розмір співфінансування:

  • 320,913 тисячі гривень – сума співфінансування, яка буде перерахована на рахунок в банку за рахунок коштів бюджету міста;
  • 320,913 тисячі гривень – сума співфінансування, яку повинен внести на рахунок в банку учасник Програми;
  • 53,973 тисячі гривень – сума додаткових коштів учасника Програми за площу житла, яка перевищує нормативну.

До того ж, раніше депутати Луцької міської ради продовжили термін дії програми забезпечення житлом учасників АТО на 2020-2022 роки. Нагадаємо, це рішення лобіював засновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» та депутат Андрій Покровський.

Програму забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій антитерористичної операції прийняли у жовтні 2016 року. За умовами програми, атовці оплачуватимуть лише 50 % вартості житла. Завдяки збільшенню пайової участі для забудовників до 3 %, які ініціював Андрій Покровський, з'явилася можливість збільшити надходження до бюджету. За програмою, кошти у розмірі, який є еквівалентним 50% отриманих від забудовника як пайова участь, спрямують на співфінансування купівлі житла учасникам АТО (за принципом 50 % на 50 %).

Окрім цього, з ініціативи Андрія Покровського програму дофінансували на 7,5 мільйона гривень. Також Андрій Покровський виділив на придбання житла атовцям 1 мільйон гривень власних коштів.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 листопада
Сьогодні
Вчора
19.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd