Ігор Коцан з великом відривом перемагає на виборах ректора СНУ, — опитування

30 Жовтня 2019, 11:20
9599

Чинний ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан з величезним відривом переміг в опитуванні щодо кандидатів на посаду керівника вишу. 

Опитування проводила 29 жовтня ГО «Студентська Рада Волині»  під час конференції трудового колективу закладу вищої освіти.

На вході у актовий зал історичного факультету, де й відбувся захід, кожен учасник отримував анонімну анкету з запитаннями, які стосувалися сучасного стану справ у СНУ та майбутнього університету, а також щодо того, кого учасники конференції готові підтримати на виборах ректора.

Підсумовувала голосування лічильна комісія в складі студентів-активістів Віталія Сніжка, Андрія Данилюка та Вадима Юфімчука.

Найменше голосів - 7 та 13 - отримали декан історичного Анатолій Шваб та доктор географічних наук Наталія Коцан відповідно. В першого проректора Анатолія Цьося 37 голосів підтримки.

Натомість за чинного ректора висловив готовність голосувати 200 учасників опитування.

Читайте також: У Луцьку співпрацюватимуть з варшавським університетом

 

Коментарі
30 Жовтня 2019, 13:55
Ніхто навіть не сумнівається в його перемозі, чим інші кандидати думають.
30 Жовтня 2019, 15:37
Не університет а якийсь совковий колгосп Коцана.
30 Жовтня 2019, 15:50
Перемоги Ігорю.
30 Жовтня 2019, 18:08
За Лукашенко 25 років, <br/>Коцану потрібно допомогти., а пргресуючій молоді - ???
30 Жовтня 2019, 22:29
Яка різниця, усі мріють жити і вчитися в Європі, а не в цій дирі Луцьк
31 Жовтня 2019, 00:26
На мою думку, ще поки немає заміни Коцану!
31 Жовтня 2019, 05:13
Коцан кращий варіан. Базу Гарт зробив. Інші недотягують до його рівня.
31 Жовтня 2019, 08:18
Усе це брудна передвиборча технологія. Усім добре відомо, яким чином відбуваються вибори в освіті. Фактичний авторитаризм не може забезпечити демократичні, чесні та прозорі вибори. Усе вже давно погоджено на вищому рвні і ярлик на продовження правління виданий. Надзвичайно прикро, що все залишається не змінним. Тому не дивно, що переважна більшість прогресивноі молоді орієнтована на здобуття освіти та професійну реалізацію за кордоном. А заміна пану Коцану усе ж таки є! Серед інших кандидатів є чудові альтернативні особистості і професіонали дійсно з великоі літери. Думай-Те!
31 Жовтня 2019, 12:26
Пан Цьось гідна людина, вихований, розумний, виважений, буде основним конкурентом, за нього будуть голосувати.
31 Жовтня 2019, 13:27
Не Коцана хочуть міняти, а тих придурків, які його оточують, Вітки, светки, Людки, тож і думають люди, якщо зміниться ректор, то можливо інший ректор наведе лад із своїми нач відділів , задовбав особливо плановий відділ, ніякої поваги до людей, сидить ідіотка і людьськими долями керує , в першу чергу гнати, в другу його так звану секретарку, цеж баба йожка в приймальній! В третю нач. Кадрів, цього маленького наполеончика, який думає, що зорі з неба здіймає. А Ігор Ярославович нормальний чувачок! Так що робіть висновки пане ректоре, почистіть спочатку те, що біля вас крутиться, а тоді беріться за деканів, зав. Кафедрами, а методисти, лаборанти це пахарі, які роблять свою, деканівську роботи за малесенькі копійочки, а бухгалтерія отримує від 100 процентів премій та різних надбавок. Люди знають все!!!
31 Жовтня 2019, 15:52
Це протизаконно - ще до початку передвиборних перегонів починати маніпулювати думкою колективу. Де Опора? Це анкетування якесь дивне. Пів жалувзагаліне брало участі, вважаючи ці анкети протиправними
31 Жовтня 2019, 15:52
Це протизаконно - ще до початку передвиборних перегонів починати маніпулювати думкою колективу. Де Опора? Це анкетування якесь дивне. Пів жалувзагаліне брало участі, вважаючи ці анкети протиправними
31 Жовтня 2019, 17:05
Громадська організація «за чесні вибори» також провела своє опитування. У відсотковій складовій маємо такі результати виборів: за коцана 0%. За шваба 0%. За коцан 0% за цьося 100% . Опитано - 1 особу. Якось так проводилось вищевказане опитування
31 Жовтня 2019, 17:13
Пане &amp;quot;Був&amp;quot; потрібно було сфотографувати анкети.
31 Жовтня 2019, 17:13
Пане &amp;quot;Був&amp;quot; потрібно було сфотографувати анкети.
05 Листопада 2019, 01:31
Вже зовсім скоро в СНУ почнуться величезні зміни , яких так давно чекає увесь колектив! З наступаючим святом, Вас, друзі!
05 Листопада 2019, 01:31
Вже зовсім скоро в СНУ почнуться величезні зміни , яких так давно чекає увесь колектив! З наступаючим святом, Вас, друзі!
13 Листопада 2019, 00:33
Дійсно серед кандидатів є достойні. Коцан вже своє віджив! Ознайомився з програмами, реально за Колба або Цьося потрібно голосувати!!!
20 Листопада 2019, 18:29
Пан Цьось -це доктор наук, який не носиться зі своїм званням, як курка з яйцем.Рекомендую повчитися в нього!Немає в нього зверхності(професорської)! Стосовно Коцана))) Коц в перекладі- це кіт! Я надіюсь ,що після перемоги він не буде лінивим котярою і розжене професорських крис, які приховано ,а дехто відкрито вели проти нього свою компанію!