Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Скріншот з відео
Скріншот з відео

Колишній працівник луцького училища хоче поновитися на роботі через суд

12:59 24.10.2019
851

Майстер виробничого навчання, що раніше був звільнений за систематичні порушення трудової дисципліни, прагне поновитися на роботі через суд. Натомість, вище професійне училище проти такого підходу до навчального процесу, адже мова йде про освіту дітей.

Про це йдеться у сюжеті «Сфери-ТВ».

Понад 4 роки колектив Луцького Вищого професійного училища очолює Володимир Романюк. Директор запевняє – донедавна навіть не підозрював, що поряд з іншим матиме клопіт з колишнім працівником цього навчального закладу Валерієм Білоусом. Останнього, до слова, звільнив ще попередній керівник ВПУ.

Володимир Романюк каже, – не може поновити на роботі Валерія Білоуса, через те що він не має вищої освіти, яка необхідна для проведення теоретичних курсів. Також, цю кандидатуру на погодження має подати старший майстер та профільний заступник директора. Обоє освітян, запевняє Володимир Романюк, проти поновлення Валерія Білоуса. Та найголовніше – це діти.

Натомість, сам позивач, Валерій Білоус вважає, – що його звільнили незаконно, і зобов’язані поновити на посаді.

Окрім того, під час нинішнього засідання, головуюча у справі Валентина Кирилюк, мала заслухати позиції сторін за позовом.

Щоправда, на судове засідання не з’явився представник позивача. У клопотанні просить відкласти слухання справи.

Відтак, справу по суті розглядатимуть наприкінці листопада.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Бо не був засуджений за протидію корупції як батов який працює по нині

08:46 25.10.2019

Корупція ІНФО
Пустовіт, Мишковець, Плахотна , К* та інші в корупційній схемі , покриває крадіїв , стара дружба - доля... , а щоб (було слово дане губернатором пустоцвітом допомогти *слово дав ,слово забрав * по справедливості слабо ...

А як будуть долати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом в ЛВПУ? Неугодного майстра зварювальників батов за ПРАВДУ звільнив- вигнав, не дивлячись на те, що саме зварювальна майстерня давала основний прибуток училищу від виробничої діяльності. Ключі від майстерні перейшли до старшого майстра, який успішно її розікрав. З приходом в училище директора Романюка, максимчук списав новий фрезерний верстат токарної майстерні і відправив його за вказаною директором адресою....на даному етапі крадії під чутким *кришуванням* владців і правоохоронців "приробили ноги" КАЛОРИФЕРНІЙ ! ! ! Після цієї оборудки максимчук став управляючим романюком і постійно "спускав на тормозах" питання набору групи зварювальників.... 17 січня 2019р. Білоус написав заяву на поновлення його на роботі. Дирекція якби не проти поновлення Білоуса, але проти управляючий директором, який прекрасно розуміє, що повернення незаконно звільненого майстра може закінчитись "каталажкою" для управляючого.... 18.03.2019 за направлення центру зайнятості на вакансію ( більше 20 років Білоус підходив - випускав так звані середні групи ГАЗОЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНИКІВ , ЗВАРЮВАЛЬКИКІВ НА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ І АВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ , КОНТРОЛЕРІВ ЗВАРЮВАЛИНИХ РОБІТ ; ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИКІВ НАПРАВЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ і перепідготовку ЦЗ - центрами зайнятості) , а от рагульсько-колгоспний парадокс для підготовки низької навіть можна назвати НАЙНИЖЧОЇ кваліфікаційної категорії складності " ЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ " _ не підходить ??? ! ! ! От і товчуть воду в ступі й по сьогодні і невідомо, як і коли це все закінчиться. Якби управління освіти думало про навчальний процес в училищі, то вже давно звільнило б і свого директора, його управляючого і засудженого злочинця батова. На разі чомусь чекають з моря погоди . Ймовірна причина "чекання" - залежність управління від всіх трьох хероїв училища ...

Див. Архів : Що думають Луцькі педагоги про реформи в освіті . Заходь на сайт батов гф...

хто просив підключати ЗМІ

08:57 25.10.2019

ЗЕКОМАНДА

18:29 16.09.2019

з сайту батов Г. ф.
Обісрали ВАС , як кури драбину. Комусь скоро ви приглянетесь...? Не важко здогадатись, кому саме. Всі, хто починає не з краденого, починають із малого, а не з..."закладу розпусти " - тільки відкрився, а вже в має діри , і засвітився. Що буде далі?". Далі треба, відбивати напади акул ,віддати їм того крокодила ,на сєдєніє. . . Повивозили все , що треба й не потрібне . Кабель електричний , електро двигуни , котли нержавіючі кубові водонагрівні , матеріали, бойлерну, калдориферну ... ВЖЕ дійшла черга до металевих стелажів (спустошених ХЕРОВНІКАМИ), - порізали Й З БЛАГСЛОВІННЯМ державних ДЯДЬКІВ ... управлінської ЛІДИ тьоті , тандему псалтири с с з управляющим нинішнім дуректором м п максимчуком - ВИВОЗИЛИ , ВИВОЗЯТЬ мають твердий намір вивозити далі ... Злодійство - дія продумана, спрямована на придбання матеріальних цінностей, для декого це єдиний спосіб заробітку. Досить часто злодії страдають клептоманією. Клептоманія - паталогічно сильне бажання вкрасти що-небудь, що зазвичай не супроводжується потребою мати вкрадені предмети. В україні 80 відсотків усіх втрат фірм, організацій (в т.ч. навчальних закладів) складають крадіжки, вчинені персоналом. При цьому 97 відсотків таких крадіжок залишаються нерозкритими. Причиною нерозкриття є "ділення" краденого злодіями з "потрібними" в таких справах людьми, а також небажання керівників "засвічувати" злодійство.

закореніла брехня продовжується

21:59 27.09.2019

... Давати слово та не дотримувати його??? Це компетентно!!! Розберіться в ситуації... Всі компетентні органи та громадяни вже всі все знають!!!

Ст. 183 ч 2 КК України

20:59 30.09.2019

Директор луцького училища, якого засудили за вимагання грошей в учнів, заявив про тиск з боку слідчих
вівторок, 04.06.13 13:55Директор луцького училища, якого засудили за вимагання грошей в учнів, заявив про тиск з боку слідчих
Колишній директор Луцького ВПУ №9, якого засудили за вимагання коштів з учнів навчального закладу, намагався звільнитися від відповідальності. Натомість прокурор, навпаки хотів обтяжити вирок до позбавлення волі, - інформує «Під прицілом».

Відтак, сьогодні в Апеляційному суді Волинської області відбулося судове засідання по справі Генадія Батова. Нагадаємо, що рішенням Луцького міськрайонного суду Волинської області директора ВПУ №9 буловизнано винним у вчиненні злочину, за статтею 183 ч. 2 КК України, а саме незаконна вимога оплати за навчання у державних чи комунальних навчальних закладах. Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 10 тисяч гривень з позбавленням права обіймати посади в держаних навчальних закладах терміном на 1 рік.

Зокрема, чоловік впродовж 2009-2011 років вимагав з учнів, які вступили до ВПУ, та їх батьків перераховувати кошти на рахунок благодійного фонду, створеного при училищі.

одна з думок

07:43 01.10.2019

- Що думають ... ? - ... реформатори виявились звичайними КРАДІЯМИ ... ! ! !

з ЛВПУ

07:41 03.10.2019

...вєрняк реморми - будуємо майбутнє заходимо на сайт батов геннадій федорович . Такі коментарі мабуть не дуже задовільняють високопосадовців . Але злочинця батова і К* до відповідальності не пускають - розкаже про солідні оборудки:: - буде грім серед ясного неба. Тримаємо дальше : ЗЕК і освіта - світле майбутнє освітянськоі ниви! НЕ РЕАЛЬНО ПОБУДУВАТИ ТОЛКОВЕ КРИМІНАЛЬНЕ МАЙБУТНЄ - БЕЗ КРИМІНАЛЬНОГО МИНУЛОГО !!!

ст 265 КЗпП

08:34 03.10.2019

Трудовий спір від початку 2000р.р. - затягнувся , в слідуючий раунд підключаємо Міністарство праці та соцполітики з питань виплати заробітної плати . 8 800 287 12 30 ; м. КИЇВ 01001 з позначкою " Для Держнагляд праці " Мінпораці . вул. Еспланадна 8 / 10 та інщих ..

одна шайка лєйка

07:05 11.10.2019

Мають про , що говорити в колективі ЛВПУ після урочистих і корпоративу до дня вчителя ...наприклад про те як бичара нагороджував гієн - собак падальщиків - за розкрадання ...

крали крадуть намірані далі грабувати

21:39 13.10.2019

Результати *фронтальної перевірки* корумпованими романюками,плахотними ,загревами, ткачуками грушками - злодюжками... будуть оцінені і зрівнянні з перевіркою антикорупційними структурами - до яких готуються відповідні звернення. Гена тримай карман ширше! Бажано фіксувати розміри встановлених гонорарів ((своїм весільним перевіряючим)) за підтвердження відповідності, з їхньої подачі розореної "списаннями"-пограбуваннями матеріальної бази . Якості навчального процесу з двома - трьома учнями присутніми на заннятях - ведемо уроки за щастя - ганьба директорії - норма училищного сьогодення. Буде виявленно ПЕРЕМОЖЦІВ соцзмагання в номінаціях : найдорожчий екзамен ; найдорожчий залік ; найдорожча перевірочна робота ... про мародерсько-драконівські розцінки вишукані дурокторією для прикладу 1т500грн-з ростом до безпредєла з носа відомо широкому кругу...; найдорожчий подарунок керівникам дорогеньким нашим на випуск груп ,найдорощі хабарі по ходу *навчального процесу*;... ОКРЕМА номінація - відзнака *чорному археологу" за призванням , зраднику по духовній суті,відзначимо як полісський злодій З,14гданець методист НМЦ " готує " і тч. захисників Вітчизни . Як ще один великий%поліський комбінатор максимчук вибудував піраміду прикарманення благодійних коштів ... брали з учнів та батьків готівку , а їм видавали =накладні= , + акти + про нібито куплені ІнСтРуМенти ( по факту назване обладнання , інструменти , заводи надавали як безкоштовну допомогу на навчальні цілі - ВЗНАЛИ надавати ПЕРЕСТАЛИ ). Буде повідомлено в яких напрямках поліські-комбінатори збували : електро... двигуни , тени , ; продукція виготовленна учнями майстрами і матеріали придбані за державні кошти ... точки реалізації ... гроші від якої покладені в кишені . ...координати гостинних точок де наливають педохронам які очолювані псалтирою сс ... точки ! для опреділення середньодобової дози налитої заст.директора виписуйте векселі обліку . Будуть ще *цікавенькі* нюанси...

4 грудня 2015, 22:38 Відповісти
платіть $ ; євро ,

Якщо батову і решті шпани , кончених освінянських гопників з банди пана Гріціяна Гнилички й самому Гріціяну повідрубувати голови . То після екзекуції вони ще 2-3 години будуть гребти з сиріт і малозабезпечених (малозахищених) , приймати хабарі і займатись поборами.

5 грудня 2015, 22:25 Відповісти
навики та звички порохоботів

Злочинні навики та звички самі собою не проходять. Викорінити їх можна тільки багаторічними термінами ув"язнення. Свиня від корита добровільно не відійде, - аж поки її "не попросять".

по фєні просто пруха

07:55 17.10.2019

... ! ! ! Увага , лайковість , досвід естонський , германський ...Надзвичайна популярність бурсацьких рагулів , - в ЗМІ цифри переглядів десятки тисяч ; цифри * проплат * ще більш вражаючі ... Крали при злодію Янику він в бігах , Пєтя посприяв гіперзлодійсту, жерли Порохів шоколад , сраки не позлипались за п*ять років ? Тепер мінімум п*ять років будемо сміятись ... планово доїмось , і за # ?/.

досягнення


Некомпетентність керівництва обласного управління освіти дивує не лише в цій галузі. Тому будемо сподіватись, що вище керівництво прийме правильні рішення щодо недопущення перебування даного керівника на цій посаді. Інакше такі непорозуміння будуть не лише в профтехосвіті.

коменти про начальників ОіН

21:14 18.10.2019

4 Травня 2016 13:23
На місце Загреви поставити чорта рогатого, то все одно буде краще за неї. Плахотна не самий гірший варіант.

4 Травня 2016 14:02
Так це ж він самий і є...)))

прибирайте нечисть

20:07 19.10.2019

... найбільшу непотріб яка Є в історії управління Волинською освітою - плахотну , коли замiнять? Те що у неї блат не означає, що освiта має валитись? таке враження що єдине слово яке вона вивчила це "захищенi статтi". Все у виступах читає з бумажки ... подивiться її декларацiю: будинки, квартири, земля, декiлька авто... та вона за загреву багатша! Грошей мало, то ще влади хоче.

і грошей також мало

07:34 21.10.2019

Луцьке ВПУ співпрацює у сфері професійно-технічної освіти з німцями.

Про це йдеться в сюжеті каналу «Сфера-ТВ».

Минулоріч на Волині стартував німецько-український проект, завдяки якому, серед іншого, наша молодь має усі шанси жити та заробляти гідно в Україні, а не шукати щастя за кордоном.

Реалізовувати такий потрібний проект Луцькому ВПУ допомагають німецькі партнери. Благодійна підтримка, стверджує директор навчального закладу Володимир Романюк, дає змогу оновити та підтримувати в належному стані матеріально-технічну базу училища.

Німецькі партнери власне сьогодні приїхали аби проаналізувати перші напрацювання проекту. Представник організації СЕКО Даніель Штрубе констатує факт що проект таки видався успішним.

За результатами візиту німецької делегації мають ухвалили рішення щодо подальшої долі проекту, зокрема, його можливого продовження. А загалом підбити підсумки співпраці буде змога тоді, коли студенти завершать навчання та зрештою влаштуються на високооплачувану роботу на підприємствах-партнерах.... в тій * кузні * за окрему плату плахотна , савченко та інші ...

Ваше ім’я
Текст

АФІША
Сьогодні Завтра Незабаром
15:00 У жовтні «Робологікум» підготував багато подій
14:30 У Луцьку показуватимуть фільм про долі воїнів УНР
19:30 У Луцьку виступить фантастичний електробандурист
НОВИНИ
25 жовтня
вчора
19:20
Волинські громади отримали майже в півтора рази більше податку на нерухомість 123
18:24
Луцькі «GARDівці» привезли перемоги з Києва 133
17:46ФОТО
У Луцьку для білорусів організували екскурсію на «Kromberg&Schubert; Lutsk» 152
17:10ФОТО
Як у луцькому «політесі» відзначили День автомобіліста 224
17:09
У Луцьку посадовицю педколеджу покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією 167
16:46ДОПОМОГА
Мешканка Володимирщини просить допомоги у боротьбі з важкою недугою 117
16:34
У Луцьку співпрацюватимуть з варшавським університетом 181
16:16
У Луцьку просять облаштувати пішохідну доріжку 175
15:49
У Луцьку для патрульних встановили вуличний тренажер 153
15:27
Лучани просять прибрати дерево, яке перекриває пішохідну доріжку 312
14:54
У Луцьку сморід поширюється не від спиртзаводу 275
14:33
Громади біля Луцька платитимуть за своїх пільговиків 543
13:56
У Луцьку знайшли пенсіонерку, яка пішла з дому 286
13:25
У Луцьку хочуть побудувати новий торгово-офісний центр 401
12:59ВІДЕО
Колишній працівник луцького училища хоче поновитися на роботі через суд 155
12:13
У луцьку пенсіонери скаржаться, що не можуть вийти з будинків через зупинку ліфтів 175
11:50
Пільговики не з Луцька безкоштовно їздитимуть у громадському транспорті 254
11:13ФОТО
Муніципали зловили лучан, які розводили багаття 143
11:00
Підгайці: поліція розшукує 19-річного хлопця 362
10:46
У Луцьку нагородили поліцейських, які врятували 3-річного хлопчика 287
10:23ВІДЕО
Луцьк: пластуни почали кампанію зі збору коштів на організацію 151
09:40ФОТО
Старе місто: у Луцьку здійснювали земляні роботи без документів 197
09:23ФОТО
У Луцьку Центр хірургії ока відзначив 10 років діяльності 221
09:12ВІДЕО
У Луцьку будівельник впав з висоти: чоловік не опритомнів 326
23.10.2019
20:17
Змінилась процедура видачі водійських посвідчень 189
19:47ФОТО
У Луцьку для дітей влаштували День Китаю 267
18:27АНОНС
Лучан запрошують на фестиваль спорту 217
17:54
У «StrikeCity» – спеціальна пропозиція на гру в боулінг 168
17:11
У луцькому «політесі» відбувся батл між першокурсниками 231
17:10
Гранати милосердя: як розстрілювали євреїв у Луцьку. ФОТО 707
16:49
У Луцьку чоловік отримав квартиру після 11 років очікування 292
16:18
У Луцьку можна орендувати книжки онлайн 194
15:50ФОТО
Лучани скаржаться на неприбране листя 338
15:31ФОТО
У Луцьку рятувальники ліквідовували «пожежу» 294
15:10
Студенти луцького вишу боролися у спортивно-інтелектуальних змаганнях 180
14:49
У Луцьку обговорили проблему безхатченків через настання холодної пори 289
14:25
Лучани розводили багаття у дворі 251
13:49
«Луцьктепло» хоче орендувати котельню майже за мільйон гривень в місяць 491
13:31
У Луцьку можуть підвищити ціну на воду 386
13:20
Волинським лісівникам-учасникам АТО (ООС) вручили нагороди 263
12:46АНОНС
У Луцьку показуватимуть фільм про долі воїнів УНР 188
12:06
У Луцьку шукають компромісне рішення щодо долі книгарні «Освіта» 162
11:47
Лучан запрошують на дегустацію вин 223
11:17ФОТО
У Луцьку – величезна черга за картками для пільговиків 704
11:00
Гранат, грейпфрут і лимон: у «Там Тамі» – акція 415
10:41
У Луцьку жінка торгувала сурогатом на ринку 243
10:18ФОТО
Дороги, смітники та LED-освітлення: у Луцьку ремонтують кілька дворів 329
09:59ФОТО
«З ноутбуком можна буде спілкуватися»: у Луцьку виступив гендиректор Lenovo Україна 213
09:15
Бронежилети та поліцейські автомобілі: луцькі школярі завітали до патрульних 211
22.10.2019
21:12ВІДЕО
За скільки грошей реставрують Старе місто у Луцьку 334
ТУРИ ВИХІДНОГО ДНЯ Nester-House Світязь
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11:17У Луцьку – величезна черга за...
14:33Громади біля Луцька платитимуть...
13:49«Луцьктепло» хоче орендувати...
11:00Гранат, грейпфрут і лимон: у «Там...
13:25У Луцьку хочуть побудувати новий...

ТОП ОГОЛОШЕННЯ
ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
Погода 25.10.19, ранок
Погода у Луцьку
+8°
вологість: 99%

тиск: 748 мм

вітер: 0.7 м/с,

Погода у Берестечку Погода у Ковелі

up
Copyright © Softwest Group 2019 All Rights Reserved

Справедливість

15:15 25.10.2019

Дуже вже хочеться позбутися білоуса. А він добирається справедливості... Так як його звільнили батов можна звільнити кожного. Сфабрикували акт що нібито його бачили назупинці за 15 хвилин до кінця робочого дня. І сьогодні афішиють що він прогулянок. Не прогульщиквін а борець з училищними злодіями та аферистами. Віриться в те що він їх поставить на місце а романюк повториться дорогу батова.

корупція інфо

21:46 26.10.2019

За Законом вимоги для всіх майстрів ПТО достатньо технікуму - вища технічна освітаК . По факту значна частина кадрів реформованих професійно технічних закладів пенсіонери мають базову середню , середню технічну , або середню спеціальну. І ніхто крім курсів підвищення кваліфікації ніяких зайвих вимог не ставить .( ... знай табличку ділення , або проплати дольові і працюй з 2-3 учнями які з групи в 30 чол. відвідують заняття в ЛВПУ навчальний процес від романюка , у плахотної ще зекам надають перевагу )

треба помножити на два і добавити прицеп

18:51 27.10.2019

Організована злочинна група яку вже четвертий рік в ЛВПУ очолює романюк в.в. К* вчиняє все більше і більше злочинів і думає що все це зійде з рук, як зазвичай. Зараз важливо привернути максимальну увагу. Надія на резонанс і розголос. Громадськість і центральна влада повинні вникнути в ситуацію. Всі події будуть перекладені і відправлені міжнародним правозахисним організаціям і в міждержавні інстанції ... за КК України в училищі засудженні вже два директори , один з засуджених на даний час в К * подіпьників .

в АРХІВІ музею злодійств

09:22 03.11.2019

Архів 28 травня 2013 09:45 Відповісти IP: 95.133.90.--- " У Геннадия Федоровича знакомые в СБУ и прокуратуре, Славик Кравчук у него друг, Романюк крестил нашего зятя - нас выручат, нам помогут, никто ничего нам не сделает". - Л. Батова (меня Раисой Максимовной называют, мы теперь ужинаем в ресторанах). Важко не погодитсь - дійсно помагають.Але не довічно. Кримінальна відповідальність неминуча! І для співучасників злодіянь також!

а зарплату в любому випадку виплатити треба

22:03 04.11.2019

Були конкретно напрацьовані схеми : взаємозаліки і розрахунок коштами на енергоносії - клондайк - на фінансових потоках ; річки матеріалів на будівництва і ремонти, струмки побурової техніки, озера з скатерками самобранками , тощо... безмежне море з солодкими берегами з цукру піску ... йшло по каналах вибірковому контингенту, с.курилюк теж крутив - вертів,,,. Приближеним до корита перепадали куски і школа досвіду . Крім тих моментів з гуртожитком , благодійним фондом ...на яких пас порвався , складається таке враження , що хтось прокляв .В лвпу замість змін на краще владці через управління , використовують для замітання слідів злочинів мігруючих поцьріотів України , справжні патріоти могли б щось змінити на краще . Мігруючим особриво Рязанському треба було відразу все. Й ми обирали інших щоразу зажерливіших пройдисвітів. Я був у шоці в відчаї , коли владці затверджували керівниками у освітньому закладі : некрасову , в.в. романюка , панькевича решту банди без національного коріння , без совісті , без душі. Кількість злочинів стрімко збільшувалась. Як і директорія лвпу - підла , цинічна , підступні брехуни нічого в кращу сторону не змінили крім рейтингу нового шефа і завгоспа , умільці свою вину з подачі - вказівки Романюка В.В. списали всю і все , що треба ... підпищу . Відпрацьовують,віддячать сповна. Мають рейтинг премєр міністра. Замітаємо сліди далі , за пендаль під зад . При повазі до колег яких щиро поважаю , мушу висловити неприємну річ . Такого бруду , хамства , брехні , матюки на кожному кроці , сміття скрізь , всі беруть , або дають хабарі ... звикли так жити і навіть не усвідомлюємо , в якій ямі перебуваємо . Та чи змінимося ? Коли ханига батов звільняв Білоуса, керівники управління того часу попович з грушкою не зовсім одобрювали такий хід подій. Мабуть відчували неладне в майбутньому. Все - таки Білоус багато попрацював сам і з учнями на приватних об'єктах управлінців (зроблених, придбаних за крадені гроші) навіть не за "спасибі", не кажучи вже про якісь чисто людські, а тим більше, фінансові розрахунки. Не одобрювали, але й не заборонили гниді - батову спаплюжити людську душу. Хр*н з ним, з тим майстром: перспективи на те, що він буде на них ще їшачити не має. Відмовчались. Звільнив. Невдовзі "попросили" й самих поповича з грушкою. Пішла чехарда в керівництві управління, як в директоріаді ЛВПУ. Але є СПІЛЬНЕ для хомича, загреви, плахотної: всім їм неодноразово приходилось втікати з своїх кабінетів та переховуватись в стінах управління, а то й за ним від ..... незаконно звільненого училищного майстра Білоуса В.Г. Чому ж втікаєте, шановні? Ваш спільник поцьріот батов України все зробив правильно (він мови навчився і думає по-українськи). Чого трасця на вас нападає? - Чи не тому, що прекрасно знаєте про законність того звільнення. Чи не тому, що Білоус знає і має оригінали доказів про мільйонні училищно - управлінські фінансові оборудки. - Не втечете. Рано чи пізно криша "протече" (дасть збій). Тоді й "почухаєтесь" і подумаєте: чи потрібно було кришувати батова і все училищне злодійське ш*бло. - Успіхів вам в бігах на далекі відстані , марафонці чуєві . Невже не вірите в зміни на краще ? Вчора 19:14 Волинь пост стаття стверджує , що на Волині найменша корупція .

за державне детективам ДБР

23:20 07.11.2019

Обнуляєм далі на фронтові дії можна все списати ? Підпілний обком діє . Клубок знаходиться в ВОДА ... корупційна ниточка тягнеться , до методичного центру , до обласного центру зайнятості , з мутними типами для яких документи з підтвердженям про привласнення за нецільовим призначенням Державних коштів ...
З Днем Захисника Вітчизни! З Покровою! Нехай згинуть вороги України!!! ///// Захист Вітчизни - такий навчальний предмет сьогодні, як ніколи, є актуальним в усіх навчальних закладах України. Якщо проаналізувати, а відповідним службам перевірити, як проводив уроки захисту Вітчизни в училищі, або, точніше скільки уроків не провів прохвесор сільськогосподарських наук, отримавши за непроведені уроки зарплату, то може постати логічне запитання: яку вітчизну підтримує цей осколок комунізму? ... Скільки "наварив" на проекті який був завідомо провальним ? Знову готує фріцам провал ? З ким і як треба було прогинатись , щоб вийти "сухим№ з під " КОВПАКА " по коштах євроспільноти і отримати ...ГУТ ! ГУТ ! ВОЛЬДЕМАР ! Бурсі величина П і= 3.14здарики ?! ....... Фокусники ! Ілюзіоністи ! Клоуни ! ...

аналізуйте про пїхватизаторів


Надто довгий час "справи" ЛВПУ фігурують в інтернеті, ЗМІ, прокуратурі, міліції, судах, .... Кінця - краю на разі не видно. І не скоро той кінець буде. Змінюються керівники управління освіти, голови ОДА, прокурори, ..... А віз і нині там. Чому? Та тому, що всі мають єдине завдання - закрити афери, не допустити їх офіційного розголосу. З цією метою управління освіти зініціювало призначення директором училища людини зі сторони. Мовляв, це дасть позитивний результат. - Та хоч ч..та лисого призначте - результат буде таким же або ще гіршим. До тих пір поки в училищі буде сидіти Батов, а в освітніх "офшорах" Попович з Грушкою і не буде знято ембарго на об*єктивне розслідування мільйонних училищно - управлінських оборудок, зрушень на краще НЕ БУДЕ! Не робить честі училищу і той факт, що його перетворили у відстійник ексдиректорів (в т.ч. і засуджених) - сьогодні їх троє. Благо: четвертій вистачило розуму звільнитись. Плачевне (плакали ті, що звільняли) звільнення з училища аферистів Некрасової та Панькевича і ряду працівників управління освіти бажаного результату теж не дасть: крадене ті ділки училищу не повернули. А тому рано чи пізно буде грім серед ясного неба!, який посприяє притягненню до відповідальності багатьох УЧАСНИКІВ ТІНЬОВИХ СХЕМ керуючих освітою Волині і гучним судовим процесам

яка буде реакція в офісі президента

00:53 10.11.2019

10.11.2019 00:04
.Заказний - продажний ,-* весільний СУД ФАЛЬШИВОГО філюка * поставив крапку ... в трудовій біографії Овсяннікова В.М.- розпочивав від низів : вихователь , класний керівник , психолог , соціолог , заст.директора з виховної роботи , методист , дойшов верхів неугодний корупціонерам ДИРЕКТОР училища..... нагородженого до і з нагоди 50р. Ювілею !!! ЛВПУ ... - на вулицю бо так вирішив рагуль ДИБІЛ романюк вв і К* ! В тому СУДІ ... дозволи б людину з величезним педагогічним досвідом... не такі продажні суді були як нині . - учня швидка В КОМІ під час занять зубирає з занять від передозу наркотиків.... Бомж Ольшевський ... в урочний час ...* вилітає * з балкону учнівського гуртожитку ... з переломами як виразились кхеровніки ЛАП його забирає карета швидкої допомоги... А сільському лоху романюку не потрібен ЗАСТ. З ВИХОВНОЇ . це ДІАГНОЗ !?------- ТАМ ТРАДИЦІЯ ЗВІЛЬНЯТИ ЗА ПРАВДУ !!!!!!!!!!!!!! Нарешті зрушиться з місця справа Батова Г.Ф. і К з ЛВПУ. Все - таки пропали мільйони гривень, брались чималі хабарі, ..... Все це до сьогодні справно кришувалось. - Нарешті слідчі виконають рішення апеляційного суду: - закінчать слідство і обвинувальний акт буде переданий до суду. Переможе, його величність, ЗАКОН, чи знову об*єднане кримінальне провадження буде закриватись і знову поновлюватись рішеннями судів??? Пани державні мужі , прокурори,владці підтвердіть свою принциповість і відданість законодавству у перших двох функціях нової прокуратури! !!!!!!!!!!!!!!! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ці коментарі від 2015 р. УВАГА , ! ! ! В корупційних схемах замішані нинішні бандити - злодії при ВПАДІ , в свій час вони ( зокрема с мишковець-заст. директора обл. центру зайнятості / нині "смотрящая" в заст. губернатора / відбирала відкати на підготовці і перепідготовці незайнятого населення , Вони брали безпосередню участь В РОЗКРАДАНІ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ! А зараз " кришують " пустовіт ... !!!!!!!!!!!!!!!!!! зокрема до ЛВПУ 23 Грудня 2015 21:43 відповісти + 4 - 0 КОРУПЦІОНЕРИ 3 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ і НАУКИ ; ВОЛИНСЬІСОЇ ОДА ,- ЗНИЩУЮТЬ ПТО ВОЛИНІ ПІД КУРАТОРСТВОМ і чуйним ставленням прокуратури Керівники управління 0 і Н змінюються, а корупція процвітає. Не стала винятком і нова очільниця освітян Волині. Злодійсько — корупційні дії Поповича М.М. — Грушки Г. М. пані 3агрева В.Я.+ Мишковець С. Є.+ Плахотна Л . + Ткачук О.О. ... продовжують прикривати, як і її попередник Хоміч О.С. 3а рік, що минув після попередньої виставки досягнень ПТО Волині, занепад профтехосвіти набрав прогресивного розмаху. Особливо це помітно по «справах» ДПТН3 «Луцьке вище професійне училище». Тільки в поточному календарному році керівники управління 0 і Н з черговим річним директором ЛВПУ Богданцем В.В. після довготривалих слізних вмовлянь, зуміли звільнити з займаних посад училищних гіперзлодіїв: головного бухгалтера Некрасову Н. В. та ії позашлюбного друга заступника директора з АГР, власника притону, авторитета Панькевича С. Г. В минулому році рішенням суду був звільнений з посади директора ще один злодій-хабарник — корупціонер Батов Г. Ф. Детальніше про корупцію в управлінні 0 і Н та ЛВПУ можна почитати в інтернет виданнях: Четверта влада - Батов Г. Ф. «У Луцьку директору ВПУ 9 за вимагання грошей ...» та інші. Вголос - Батов Г. Ф. «3 студентів училища брали гроші за практику» та інші. Волиньпост - Батов Г.Ф. Під прицілом - Батов Г.Ф. Волинські новини Батов Г. Ф. та Виставка досягнень ПТО Волині 2013 р. Сьогоднішні матеріали про виставку досягнень ПТО 06. 06. 2014р у всіх інтернет виданнях. ГЕТЬ КОРУПЦІЮ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ 3 ПРОФТЕХОСВІТИ ВОЛИНІ !!! P.S. Шантажем можновладців, Батов Г.Ф. домігся працевлаштування викладачем в ЛВПУ. Управління О і Н переконує: засуджений злочинець – ЗЕК -дякуючи добрим дядям з прокуратури ,покарання не відбував (засуджений за КК України) і освіта сумісні. Яким правовим документом це може підтвердити управління освіти, в особі Загреви В. ; Плахотної Л. ; Ткачука О . А най-най перщими ОДА Волині в особі губернатора - Гунчика В.П. та заст. Мишковець С.Є. в курсі куратор по освіті Волині О. Курилюк і міністр Ліля Гринєвич підписалась під ганебною відпискою. )))))))))))))) 07.11.2019 р. на особистому прийомі в нинішнього директора ЦЗ - Романюка в присутності його заст. та юриста була відібрана усна заява від особи з інвалідністю , про корупційні дії та розкрадання Державних коштів . З нетерпінням ЧЕКАЄМО! на обгрунтовану письмову відповідь .(((((((((((((((( В.О. Зеленський його плани на 21 століття, на 21 рік , 21 місяць ... при виконанні обовязків , про результати ?!

ой, романе, романечку , як ти заговорив

21:12 12.11.2019

«Соціальний захист залежить від кожного з нас. Вам як роботодавцям важливо розуміти зону своєї відповідальності. Наша з вами взаємодія націлена на те, щоб особи з інвалідністю не відчували своєї інакшості. Вони – повноцінні члени суспільства і мають рівно стільки ж прав, як і будь-хто з нас. Тому ми як служба зайнятості і ви як роботодавці маємо спільно допомогти цій категорії населення відчути себе потрібними, важливими і захищеними. Важливо, щоб роботодавці розуміли, що закон – це лише додаткова гарантія для осіб із інвалідністю, а головне – соціальна відповідальність», – резюмував Роман Романюк.

21 листопада
Сьогодні
Вчора
19.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd