Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку вручать премії «Люди року – 2019. Волинь»

17:19 16.10.2019
2287

У Луцьку традиційно наприкінці року відзначать людей, які роблять значний внесок у розбудову волинського регіону та країни – у грудні відбудеться вручення премії «Люди року – 2019. Волинь».

Головна партіотична подія відбудеться 14 грудня 2019 року у рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття». Головна мета події – відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність, повідомляють організатори.

«З Україною в серці» – саме так звучатиме тема цьогорічної події. Усе найцінніше ми зберігаємо у серці. У ньому панує любов до Бога, рідних та своєї Батьківщини. У всьому світі поважають сильних, а найсильніші та найуспішніші завжди крокують вперед до перемог з Україною в серці.

Лауреати премії – це люди, які творять новітню історію Волинської області, працюють на її позитивний імідж та авторитет. Люди творять сучасне і майбутнє нашої області й варті того, щоб їхні досягнення були зразком для інших, а особливо для молодого підростаючого покоління. Україна повинна знати своїх героїв, відтак відбудеться почесне нагородження волонтерів, громадських діячів та героїв АТО. Під час дійства буде нагороджено людей, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя нашого краю та України.

У рамках заходу традиційно відбудеться благодійна акція «Бог у серцях». Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу малечі, яка перебуває в обласному притулку для дітей. Варто відзначити, що на головній події року учасники благодійної акції отримають цінні подарунки. До слова, організатори запрошують охочих виступити партнерами Премії «Люди року».

Вибір претендентів на перемогу в обласній Премії «Люди року. Волинь» формується двома шляхами: згідно опитувань незалежних експертів та поданих заявок.

Протягом 2019 року оргкомітет Премії проводить соцопитування серед представників експертної галузевої комісії, у складі якої – керівники департаментів різних професійних сфер, науковці, громадські діячі, журналісти, політичні аналітики, відомі не лише на Волині, а й в Україні. Кожен експерт дає відповіді на відкриті питання за професійними напрямками/номінаціями.

Оргкомітет наголошує, що надати інформацію про себе чи людей, гідних звання «Людини року-2019», може кожен. Для цього потрібно до 1 грудня заповнити заявку, наведену нижче, скопіювати її та надіслати на е-mail:

[email protected]

або на поштову адресу: м.Луцьк, вул. Лесі Українки 26/1.

АНКЕТА ТУТ.

Читайте також: Ректор луцького вишу придумав, як співпрацювати з німецькими підприємствами

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
18 лютого
Вчора
16.02.2020
15.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин