Луцькі спортсмени привезли перемоги з Польщі

10 Жовтня 2019, 16:51
1691

Нещодавно в місті Замосць (Республіка Польща) відбулися Міжнародні змагання зі спортивної радіопеленгації, в яких взяли участь лучани.

В рамках змагань організували Кубок Європи для дорослих спортсменів і ветеранів, а для спортсменів категорії чж – 12, 16, 19 років міжнародні змагання «Біг Хуберта». Загалом участь взяло біля 90 спортсменів. Про це інформують на сторінці Департаменті сім'ї, молоді та спорту міської ради у Facebook.

Спортивна радіопеленгація проходила у трьох видах програми: «Спринт», на діапазонах 3,5 мгц, 145 мгц. Чемпіонами в категорії ж-12, ж-16, ж-19 стали спортсмени м. Луцька Вікторія Іщук, Аліна Лотоцька, Оля Гупало, третє місце в категорії ч-14 виборов Дмитро Чилій. В Кубку Європи чемпіонами стали Вдадислав Іщук в категорії ч-21, Андрій Заклета ч-40.

Призерами стали Ігор Долинський – ч-21 – 2 місце. Лілія Тиха в категорії ж-21. Бронзову нагороду в категорії ч – 21 здобув Вадим Павлюк.

Під час проведення міжнародних змагань і багаторічної співпраці підписали угоду про співпрацю між Учнівським спортивним клубом «Азимут» Замосць-Седміска і Федерацією радіоспорту м. Луцька.