Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Вчити мову через танці: як у луцькій школі англійської навчає волонтер з Індії

12:56 10.10.2019
446

У Луцьку волонтер із Індії 22-річний Аагман Махаджан начвчає школярів загальноосвітньої школи №17 англійської оригінальними методами – на його уроках діти на сидять за партами та не нотують кожне слово вчителя.

Про це йдеться у сюжеті Ua:Волинь.

Хлопець приїхав до Луцька на тиждень відорганізації «Go Camp». Волонтер каже, щоб зняти бар’єри, разом з мовою вчать індійські танці. Так знайомить зі своєю культурою. Спілкується Аагман Махаджан лише англійською. Додає, що в атмосфері танцю діти усе розуміють.

«Я працюю волонтером один рік. Навчаюся я у Харківському медуніверситеті на третьому курсі. Я представляю компанію «Go Camp».Її діяльність спрямована на те, щоб у відділених від столиці школах дати дітям можливість спілкуватися, вдосконалювати іноземну мову, творчо і культурно розвиватися і змінювати підходи у вивченні мови», – розповів він.

Аагман від ранку і до 12-ої проводить такі заняття різним класам. Ці діти - десятикласники. Школярка Ірина Пилипчук розповідає, чому так легше сприймати мову.

«Ми спілкуємося, розповідаємо про наші українські звичаї. Це все відбувається у ігровій формі і так легше сприймати англійську мову. Ми вчимося спілкуватися, не боятися робити граматичних помилок. Найбільше мене вразила комунікабельність нашого волонтера, тому що він завжди веселий, любить танцювати і вчить нас танців. Це допомагає стати позитивним і налаштовуватися надихатися на щось», – каже дівчина.

У спілкуванні діти говорять про свої захоплення. Хто більше, хто менше може розповісти, але головне, що діти чують носія мови, каже учитель англійської у школі Віталій Шевчук.

«Багато дітей бояться спілкуватися, а коли приходить волонтер, коли приходить щира людина, діти у такій відкритій, нетрадиційній обстановці долають цей бар’єр успішно і говорять дуже гарно і дуже відкрито. Так, звичайно, вони допускають помилки, але помилки не є на стільки важливими, головне, щоб було спілкування», – вважає вчитель.

Сам волонтер родом із міста-мільйонника в Індії. Навчався у школі, щоб заробити гроші на здобуття вищої освіти, працював кухарем у Великій Британії, де удосконалив мову.

Разом із дітьми Аагман ознайомився із історичними і культурними місцями Луцька. Каже: найбільше його вразили люди, Старе місто і Луцький замок.

Читайте також: У Луцьку буде благодійний концерт заради хлопця, який постраждав в аварії

Загрузка...
Коментарі
14 жовтня
Сьогодні
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин