У Луцьку організували спортивний фестиваль для учасників бойових дій
У Луцьку вперше відбувся обласний фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Рух для здоров’я» серед учасників бойових дій.
Захід організували 6 жовтня у культурно-розважальному центрі «АДРЕНАЛІН СІТІ», – інформують у Волинському регіональному центрі з фізичної культури і спорту «Інваспорт».
«Такий захід засвідчує нашу шану усім відважним хлопцям та чоловікам, а також спортивно та активно підтримує новими стартами у їхньому житті. Учасники змагались між собою у двох категоріях: перша – учасники бойових дій та друга – учасники бойових дій, які мають інвалідність», – йдеться у повідомленні.
Результати:
БАСКЕТБОЛ:
Перша категорія
І місце – Степанюк Сергій;
ІІ місце – Ільніцький Андрій;
ІІІ місце – Васенько Ігор;
Друга категорія
І місце – Сієнко Павло;
ІІ місце – Омельчук Сергій;
ІІІ місце – Шафранюк Олександр;
БОУЛІНГ:
Перша категорія
І місце – Васенько Ігор;
ІІ місце – Верешко Микола;
ІІІ місце – Демчук Микола;
Друга категорія
І місце – Бущук Андрій;
ІІ місце – Оксентюк В’ячеслав;
ІІІ місце – Голентюк Валерій;
ВЕСЛУВАННЯ НА ТРЕНАЖЕРІ:
Перша категорія
І місце – Степанюк Сергій;
ІІ місце – Васенько Ігор;
ІІІ місце – Кобзар Сергій;
Друга категорія
І місце – Ковальський Павло;
ІІ місце – Бущук Андрій;
ІІІ місце – Нечипорук Олександр;
ДАРТС:
Перша категорія
І місце – Ільніцький Андрій;
ІІ місце – Васенько Ігор;
ІІІ місце – Ушарук Богдан;
Друга категорія
І місце – Самчук Микола;
ІІ місце – Бущук Андрій;
ІІІ місце – Шафранюк Олександр;
СТРІЛЬБА З ПНЕВМАТИЧНОЇ ГВИНТІВКИ:
Пера категорія
І місце – Кобзар Сергій;
ІІ місце – Верешко Микола;
ІІІ місце – Степанюк Сергій;
Друга категорія
І місце – Ковальський Павло;
ІІ місце – Самчук Микола;
ІІІ місце – Шефранюк Олександр;
СПОРТИВНА ЕСТАФЕТА:
Перша категорія
І місце – Верешко Микола;
ІІ місце – Ільніцький Андрій;
ІІІ місце – Степанюк Сергій;
Друга категорія
І місце – Ришневський Михайло;
ІІ місце – Ковальський Павло;
ІІІ місце – Мартинюк Сергій;
СПОРТИВНА ВІКТОРИНА:
Перша категорія
І місце – Підв’язний Микола;
ІІ місце – Ковальчук Дмитро;
ІІІ місце – Ушарук Богдан;
Друга категорія
І місце – Шафранюк Олександр;
ІІ місце – Сієнко Павло;
ІІІ місце – Ковальський Павло;
ЗАГАЛЬНЕ ОСОБИСТЕ МІСЦЕ:
Перша категорія
І місце – Ільніцький Андрій;
ІІ місце – Степанюк Сергій;
ІІІ місце – Верешко Микола;
Друга категорія
І місце – Шафранюк Олександр;
ІІ місце – Ковальський Павло;
ІІІ місце – Сієнко Павло.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром