Повідомили, де у Луцьку сьогодні увімкнуть опалення

07 Жовтня 2019, 10:46
4048

Вже сьогодні, 7 жовтня, у Луцьку увімкнуть подачу теплоносія лише у лікувальні заклади міста, будинок маляти та пологовий будинок. Натомість із початком опалювального сезону у житловому фонді не поспішатимуть.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Посадовець нагадав, що зазвичай опалювальний сезон розпочинається тоді, коли середньодобова температура опускається нижче 8 градусів протягом трьох діб.

«Станом на сьогодні ми вже маємо такий показник у Луцьку – середня добова температура за останніх три доби становить менше шести градусів. Але незабаром синоптики прогнозують потепління – за два дні температура стрімко зросте. Тому було прийнято рішення почати подачу теплоносія вже сьогодні лише у лікувальні заклади міста, будинок маляти та пологовий будинок, у відповідь на звернення керівників. А щодо обігріву житлових кварталів – вмикати опалення перед потеплінням недоцільно. Адже опалення квартир при різкому потеплінні дасть значно гірший ефект для самопочуття людей, ніж пониження температури. Наразі, за словами виконувача обов’язків керівника ДКП «Луцьктепло» Івана Скорупського, підприємство готове до початку опалювального сезону. У дев’яти котельнях підготовчі роботи перебувають на стадії завершення. А отже теплом Луцьк буде забезпечено одразу після відповідного розпорядження», – йдеться у дописі.

Також посадовець додав, що традиційно частина лучан хочуть, щоб тепло увімкнули вже, однак інші мешканці міста, зацікавлені в економії на опаленні, звертаються із проханнями не поспішати з початком опалювального сезону.

Читайте також: На Волинь насуваються заморозки

Коментар
04/07/2022 Понеділок
04.07.2022