У Луцьку 40 педагогів отримають по 10 тисяч гривень
У Луцьку затвердили список переможців конкурсу на отримання премії Луцької міської ради «Успішний педагог». Тож 40 педагогів отримають по 10 тисяч гривень.
Про це йдеться у розпорядженні в.о. міського голови Григорія Пустовіта від 2 жовтня.
Окрім того, відповідно до документу, забезпечення виплати премій поклали на управління освіти міської ради.
Список переможців на отримання премії міської ради «Успішний педагог» виглядає так:
Афтеній Ірина Анатоліївна - вчитель початкових класів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
Безушкевич Микола Антонович - керівник народного оркестру духових інструментів Палацу учнівської молоді;
Боровицька Ірина Дмитрівна - вчитель хімії комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради»;
Головата Тетяна Петрівна - вихователь закладу дошкільної освіти № 37 Луцької міської ради;
Гушинець Олена Зіновіївна - вчитель української мови та літератури Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області;
Догойда Леонід Васильович - вчитель трудового навчання комунального закладу «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області»;
Кадлубицький Павло Іванович - керівник гуртка «Автомоделювання» комунального закладу «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»;
Кардаш Марія Миколаївна - директор комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»;
Карпюк Наталія Олександрівна - вихователь закладу дошкільної освіти № 31 Луцької міської ради;
Коваль Оксана Віталіївна - заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області;
Ковальова Тетяна Сергіївна - директор закладу дошкільної освіти № 9;
Комарова Наталія Валеріївна - інструктор з фізичної культури закладу дошкільної освіти № 7;
Кондратюк Людмила Євгеніївна - вихователь закладу дошкільної освіти № 10;
Кравчук Ігор Васильович - тренер-викладач відділення волейболу комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради»;
Кузнєцова Валентина Антонівна - інструктор з фізичної культури закладу дошкільної освіти № 11 Луцької міської ради;
Латайчук Оксана Антонівна - вихователь закладу дошкільної освіти № 23 Луцької міської ради;
Левшонюк Алла Олександрівна - вчитель історії комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум»;
Лін Вікторія Валеріївна - вчитель трудового навчання Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області;
Мала Оксана Леонідівна - вчитель математики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
Махновець Ганна Володимирівна - вчитель фізики комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Луцької міської ради Волинської області»;
Мельник Михайло Петрович - тренер-викладач відділення футболу комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради»;
Новак Наталія Миколаївна - вчитель англійської мови комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»;
Орищук Галина Дмитрівна - керівник фольклорного колективу «Калиновий цвіт» комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»;
Орлова Зоя Володимирівна - вчитель трудового навчання комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей»;
Павлова Леся Тимофіївна - вихователь закладу дошкільної освіти № 5;
Попко Алла Володимирівна - вихователь закладу дошкільної освіти № 32;
Пустельник Олександр Миколайович - вихователь-методист закладу дошкільної освіти № 34;
П’явка Михайло Миколайович - вчитель музичного мистецтва комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради»;
Рекрут Оксана Володимирівна - вихователь закладу дошкільної освіти № 27 Луцької міської ради;
Сидорчук Інна Вікторівна - вчитель історії та правознавства комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради»;
Сліпчук Олександр Миколайович - вчитель предмета «Захист Вітчизни» комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради»;
Столярова Олена Миколаївна - керівник музичний комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 21 комбінованого типу Луцької міської ради»;
Терехова Наталія Тадеушівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»;
Третевич Ірина Олександрівна - керівник музичний комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 28 компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з вадами розвитку»;
Ходаковська Тетяна Віталіївна - вчитель історії комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської область»;
Цимбалюк Олена Георгіївна - вихователь закладу дошкільної освіти № 3 Луцької міської ради;
Чугай Людмила Володимирівна - практичний психолог комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 40 Луцької міської ради Волинської області»;
Щебет Вікторія Валеріївна - вчитель початкових класів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей Луцької міської ради»;
Щебет Оксана Петрівна - керівник гуртка «Умілі ручки» Палацу учнівської молоді;
Ягенська Галина Василівна - вчитель біології комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області».
Читайте також: Відомо, хто із луцьких педагогів отримає премію міського голови
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром