Які заходи відбудуться в межах проєкту «Оздоровлення економіки України»

30 Вересня 2019, 22:13
фото ілюстративне 1732
фото ілюстративне

В Україні розпочався Великий всеукраїнський тур–презентація проекту «IMTD» (USA) «Програма оздоровлення економіки України». Мета проєкту – надати фінансову та експертну допомогу представникам малого та середнього бізнесу, а також сприяти налагодженню співпраці з органами місцевого самоврядування та розвитку комунального бізнесу в Україні.

Про це йдеться на сайті Волинської облради.

1 – 2 жовтня 2019 року офіційна делегація IMTD International перебуватиме з робочим візитом у Луцьку для обговорення можливих напрямків співпраці та презентації Міжнародної Програми «Оздоровлення економіки України».

1 жовтня о 10:00 відбудеться зустріч-презентація проєкту перед представниками Шацької ОТГ, Волинської області за адресою: смт. Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 20 (актовий зал Шацького лісового коледже ім. В.В.Сулька)

2 жовтня о 13:00 – аналогічна зустріч-презентація у Луцькому Національному Технічному Університеті за адресою: Луцьк, вул. Львівська, 75.

2 жовтня о 17:00 на зустріч-презентацію запрошують представників Прилісненської ОТГ за адресою: Маневицький р-н с. Прилісне вул. Сойне, 2а (Будинок Культури).

Основні теми для обговорення на зустрічі:

•    Презентація Міжнародної Програми «Оздоровлення економіки України»;
•    Знайомство з авторами Програми та представниками донорських організацій від IMTD-USA (пряме відео-включення з Вашингтону США);
•    Нова система виділення грантів для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні;
•    Участь у міжнародній кооперації та сучасні напрямки розвитку кооперації в Україні;
•    Співпраця та інфраструктурний розвиток територіальних громад;
•    Прозорий бізнес без корупції — світовий тренд сьогодення;
•    Самоорганізація та взаємодія.

Коментар
23/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021