Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Боратинська ОТГ: у трьох школах створили Шкільні служби порозуміння

16:49 18.09.2019
550

У Боратинській громаді в рамках проекту «Превенція конфліктів серед дітей і дорослих через шкільні служби порозуміння» створили шкільні служби порозуміння у трьох місцевих школах I-III ступенів – ЗОШ с. Боратин, ЗОШ с. Рованці та Баївській ЗОШ.

Про це йдеться на сайті громади.

До слова, Боратинська сільська рада перемогла у конкурсі проектів ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг, що впроваджується організацією «Партнерство кожній дитині» за підтримки U-LEAD з Європою.

Перед початком впровадження проекту з кожним закладом освіти підписали меморандум про співпрацю, провели презентацію ШСП як інструменту вирішення конфліктів мирним шляхом та на конкурсній основі відібрали 8 учасників і координаторів шкільних служб.

Впродовж минулого тижня учасники пройшли насичений курс навчання «Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння», яке провела експертка Інститут миру і порозуміння.

Наступними етапами проекту буде обладнання кабінетів ШСП, закупівля літератури з психології, конфліктології й особистісного розвитку та організація конкурсу учнівських ініціатив «Ні конфліктам», спрямованих на попередження і подолання конфліктів у закладі освіти та громаді.


Довідково:

Шкільні служби порозуміння (ШСП) – це команда старшокласників-посередників (медіаторів), які допомагають своїм одноліткам розв’язувати конфлікти мирним шляхом, використовуючи в роботі відновні практики – медіацію, коло прийняття рішень, – і працюючи над формуванням безпечної атмосфери в закладах освіти.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 грудня
Сьогодні
Вчора
12.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин