У Боратині відбулися змагання зі спортивного орієнтування

17 Вересня 2019, 17:32
2665

У селі Боратин Луцького району на майданчику «Сонячний» відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Новачок».

15 вересня спортивне дійство спільно організували Боратинська сільська рада та Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій. Захід відбувся з нагоди Дня фізичної культури та спорту, – йдеться на сайті громади.

Аби позмагатися та випробувати нову дистанцію, до Боратина з’їхалося близько сотні орієнтувальників. У змаганнях взяли участь не лише школярі, а й дорослі. Чи не вперше програма заходу передбачала забіги серед спортивних сімей – у стартах взяли участь батьки разом з дітьми віком до 9 років. Своєрідною новинкою стала спортивна карта локації, яку організатори розробили спеціально для боратинських стартів.

Перемогу у різних вікових групах здобули: Калинович Даніела (Ж-12), Яцюк Максим (Ч-12), Масюкевич Анна (Ж-14), Новосад Ілля (Ч-14), Шворак Вікторія (Ж-16), Єрко Ірина та Андрій (Open), а також сім’я Єрків (Таїсія та Ірина).

Переможці та призери були нагороджені дипломами та призами від Боратинської сільської ради.