Мотивація через подарунок: що презентувати школяру

13 Вересня 2019, 15:03
2541

Заохотити сучасну дитину до навчання не так просто, адже навколо стільки цікавого та нового. Більшість хлопців та дівчат перебувають у полоні цифрових технологій і марять гаджетами.

Батькам не варто сварити підлітків за це – набагато продуктивніше використати захоплення дитини як спосіб мотивації до навчання та розвитку вмінь.

Не подарунок, а заохочення

Забороняти використання сучасних технологій – марна справа, оскільки прогрес не спинити. Сьогодні навіть немовлята дивляться мультики на планшеті, що вже казати про випускників шкіл. Аби цифрові пристрої не заважали навчанню, психологи рекомендують:

  • Встановити кількість годин, які дитина може проводити за комп’ютером або з телефоном у руках.
  • Розробити систему заохочень за хорошу поведінку чи високі бали. Якщо дитина на відмінно закінчила навчальний рік, можна обрати стаціонарний комп’ютер за вигідною ціною у каталозі Kasta.
  • Пропонувати дитині альтернативні види розваг та відпочинку. Сходіть разом до луна-парку або в кіно, на пікнік за місто.

Високі технології треба використовувати і для освоєння нової інформації. Для ноутбуків та смартфонів розроблено безліч програм, які допомагають вивчати мови та літературу, розбиратися у тонкощах математики та фізики. Дані викладаються у простій зрозумілій формі, після завершення певного блоку потрібно скласти тест.

Безпечне користування гаджетами

Оскільки ігнорувати цифрову техніку немає сенсу, потрібно подбати про безпечне використання приладів. Діти проводять з гаджетами у руках години, беруть їх з собою до школи та на погулянку. Захистити пристрій від пошкоджень, бруду та вологи дасть змогу скло на екран і обкладинка на корпус. Підібрати підходящий чохол на телефон можна на сайті Kasta.

Не секрет, що довге сидіння перед монітором негативно впливає на поставу. Запобігти цьому допомагає зручне крісло з можливістю регулювання висоти та рівня нахилу спинки. Якщо дитина користується ноутбуком, презентуйте їй підставку під комп’ютер із охолоджуючим ефектом. Такий периферійний пристрій особливо сподобається геймерам, адже під час ігор процесор ноуту сильно нагрівається.

Тим, хто любить читати, у пригоді стане електронна книга з типом дисплею «рідкі чорнила». Такий екран імітує паперові сторінки книжок і не напружує очі яскравим підсвічуванням. 

Коментар
23/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021