Тренди книжкового ринку: що читають лучани

13 Вересня 2019, 17:48
1606

Осінь – час, коли температура потроху падає, і хочеться загорнутися у теплий плед та прочитати улюблену книжку. Кажуть – саме ця пора року, найкраще пасує до мандрів книжковими світами. А ще, саме восени з’являється багато новинок.

Про те, що зараз актуальне та чому надають перевагу лучани-любителі книг, йдеться у сюжеті «Сфера-ТВ. Луцьк» .

Лучанка Іванна саме виходить з книгарні. Без книги, – каже жінка, не уявляє свого життя. Ще змалку любила читати, тож зайшла аби дізнатися, що новенького та цікавого з’явилось на полицях.

«Книга завжди буде актуальною і завжди залишатимуться люди, для яких книга - це важливо», – вважає жінка.

Фентезі, бойовики, романи, історичні чи пригодницькі - в книгарні на Волі цього краму не перелічити. Адміністратор Марія каже, - зараз дуже популярна сучасна література, книги про розвиток бізнесу, ефективне використання часу, ну і звісно все, що стосується школи.

«Форумні новинки почали отримувати, цікаві автори приїдуть з Індії, Азербайджажу, все переклали – купують, користуються попитом», – розповіла вона.

За, образно кажучи, розумними виданнями прийшов до книгарні Олег. Зазвичай,  каже чоловік, читає щось історичне та пізнавальне. Нині ж, вирішив поповнитись психологічними знаннями.

«Цікавлюсь психологією, шахами, класикою. Сьогодні зайшов перший раз у цю книгарню  і хочу запитаи, чи є у них по цій лінії література», – розповів він.

Якщо та чи інша книга зайшла читачу, як кажуть, «на ура», то багато письменників запускають так званий конвеєр видань і зрештою це стає суцільним бізнесом. Є ж навпаки такі, що без натхнення не можуть ніяк.

Про літературні смаки загалом можна сперечатися. Недискусійним є на наш погляд інше - між альтернативами читати і не читати варто обирати першу.

Коментар
19/10/2021 Понеділок
18.10.2021