Водій автобуса «Варшава–Луцьк» намагався непомітно провезти 850 кг сиру

13 Вересня 2019, 18:16
2288

Волинські митники у пункті пропуску «Ягодин» припинили спробу неоподаткованого ввезення на територію України майже 850 кг твердих сирів польського виробництва – продукт намагався перевзти водій рейсу «Варшава–Луцьк».

«Королівський», «Едам», «Гауда» та інші популярні у масовому споживанні харчові продукти вартістю понад 126 тис. грн намагався сховати водій рейсового автобуса «Варшава–Луцьк», повідомляє ІА «Конкурент»  з посиланням на Волинську митницю ДФС. 

Для свого контрабандного бізнесу над усіма колесами автобуса марки Renault він заздалегідь виготовив замкнені ємності із металевих матеріалів, які використовують у побуті. Саме ці ємності, які вдалося виявити за допомогою скануючої системи «Рапіскан», стали сховком для нелегальної партії сирів.

За приховування товару від митного контролю з облаштуванням тайника чоловіка покарають згідно зі ст. 483 Митного Кодексу України. Це означає вилучення партії сиру і штраф у розмірі 100 відсотків його вартості.

До того ж, конфіскації підлягає автобус перевізника, вилучений на склад митниці до рішення суду і оцінений експертами у 341 тис грн.

Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024