Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Лікарня у Луцьку отримала нове обладнання

17:11 12.09.2019
285

Волинська обласна клінічна лікарня отримала миючу-дезінфікуючу машину – до цього лікарня не мала подібної техніки.

Про це повідомляють на сторінці «Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровобігу – Волинська ОДА».

Апарат отримали, здійснили монтаж, провели навчання роботі та ввели в експлуатацію минулого тижня. Його придбання стало можливим завдяки реалізації у краї субпроєкту «Вдосокналення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Власне, на Волинь привезли як машину, так і формальдегідний стерилізатор інструментарію. Вартість постачання – майже 120 тисяч євро, виробник обладнання – AT-OS S.r.l ( Італія), а стерилізатору – МMM Munchener Medizin Mechanik GmbH (Німеччина).

До цього у Волинській обласній клінічній лікарні подібної техніки не було. Інструменти, які використовувалися під час кардіооперацій, автоклавували, що відображалося на їхньому терміні служби, особливо мікроінструментів. А миття-чистка була справою рук медичних сестер та санітарок. Як уточнює завідувач відділення кардіохірургії ВОКЛ Володимир Пецентій, нова миюча-дезінфікуюча машина, звичайно ж, значно краще впорається із подібною роботою, продовжить термін служби інструментів та, що не менш важливо, полегшить роботу молодшого медичного та технічного персоналу медзакладу.

Загрузка...
Коментарі
16 вересня
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин