Лікарня у Луцьку отримала нове обладнання

12 Вересня 2019, 17:11
2097

Волинська обласна клінічна лікарня отримала миючу-дезінфікуючу машину – до цього лікарня не мала подібної техніки.

Про це повідомляють на сторінці «Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровобігу – Волинська ОДА».

Апарат отримали, здійснили монтаж, провели навчання роботі та ввели в експлуатацію минулого тижня. Його придбання стало можливим завдяки реалізації у краї субпроєкту «Вдосокналення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Власне, на Волинь привезли як машину, так і формальдегідний стерилізатор інструментарію. Вартість постачання – майже 120 тисяч євро, виробник обладнання – AT-OS S.r.l ( Італія), а стерилізатору – МMM Munchener Medizin Mechanik GmbH (Німеччина).

До цього у Волинській обласній клінічній лікарні подібної техніки не було. Інструменти, які використовувалися під час кардіооперацій, автоклавували, що відображалося на їхньому терміні служби, особливо мікроінструментів. А миття-чистка була справою рук медичних сестер та санітарок. Як уточнює завідувач відділення кардіохірургії ВОКЛ Володимир Пецентій, нова миюча-дезінфікуюча машина, звичайно ж, значно краще впорається із подібною роботою, продовжить термін служби інструментів та, що не менш важливо, полегшить роботу молодшого медичного та технічного персоналу медзакладу.

Коментар
02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021