Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку витратять майже 8 мільйонів на «розумні» зупинки

16:12 11.09.2019
719

У Луцьку відбулася зустріч із делегацією з партнерського краю Ліппе (Німеччина), на якій обговорили встановлення 14 «розумних» зупинок і 22 «розумних» табло в рамках проекту «Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька».

Про це перший заступник міського голови Григорій Недопад написав на сторінці в Facebook.

Фінансування проекту передбачає залучення грантових коштів у сумі близько 7 мільйона гривень і лише близько 800 тисяч гривень – кошти міського бюджету.

Окрім цього, проект передбачає закупівлю сервера, поїздку експертів транспортної сфери Луцька до краю Ліппе, організацію навчань для водіїв і перевізників, розробку стратегії розвитку громадського транспорту та транспортної інфраструктури до 2024 року, поїздки експертів краю Ліппе до Луцька з метою супроводу реалізації проекту та консультування підготовки стратегії, виготовлення промоційних матеріалів, відео, розробку веб-сайту та мобільних додатків.

«Вчора відбувся черговий етап обговорення проекту. Спільно з німецькими партнерами опрацювали пункти договору, напрацювали часові рамки виконання пунктів програми. Приємно було почути схвальні відгуки наших німецьких партнерів про відчутні зміни у розвитку Луцька, про наше місто та ті заходи, які представникам краю Ліппе вдалось відвідати під час відзначення Дня міста. Напрямок міжнародної співпраці ми продовжимо розвивати і поглиблювати, як найбільш перспективний і вигідний для Луцька, адже дозволяє залучати значні фінансові вливання і реалізовувати дійсно масштабні проекти», – йдеться у дописі.

Загрузка...
Коментарі
16 вересня
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин