Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Перше заняття
Перше заняття

У Музеї Корсаків відбулося перше заняття Малої академії сучасного мистецтва

11:17 10.09.2019
215

Мала академія сучасного мистецтва, яку створиоли на базі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, відкрила свої двері для перших студентів.

Ознайомче заняття відбулося 9 вересня у приміщенні музею. Пише «Таблоїд Волині».

Новоутворена творча платформа – це своєрідне продовження просвітницької діяльності, яку провадить Музей Корсаків. Раніше на базі культурного закладу запустили Академію сучасного мистецтва, де відбуваються різнопланові заняття з дорослими. Мала академія, яка приймає підлітків віком від 12 років, пропонує новітній підхід до художньої освіти підростаючого покоління. Як зазначає директорка МСУМК Валентина Шотік, концепція академії полягає у тому, що дітей навчають рефлексувати, проявляти на полотні індивідуальне бачення дійсності. Таку європейську методику вперше організовують не тільки в Луцьку, але й в Україні.

Читайте також: Інвестиція в майбутнє: чому дитині варто навчатись у Малій Академії сучасного мистецтва
Перше тригодинне заняття розпочалося зі вступної лекції, в рамках якої дослідник некласичного мистецтва та куратор академії Богдан Мисюга розповів про історію виникнення знаків у прадавній культурі, аби показати інший, небуквальний спосіб творчого відтворення дійсності.

Знання про основи семіотики (науки про знаки) діти закріплювали на практиці. Спочатку, за допомогою туші та пензликів, розповіли про свої літні канікули, використовуючи знаки. Під час практичної частини Богдан Мисюга зауважував, що студенти можуть створювати власні символи – знаки свого часу, або ж закодовані меседжі, які зрозуміє лише обмежене коло людей.

Наступним завданням заняття було вирізати зображення символу з картоплі або поролону та, вмочуючи їх у фарбу, залишити відбитки на тканині. Кінцевим результатом цього завдання мало стати створення оригінальної еко-сумки.

Заняття в Малій академії сучасного мистецтва планують проводити три рази на тиждень, а повна програма навчання триватиме п'ять років. Як проанонсував Богдан Мисюга, наступного разу дітей навчать фіксувати звуки та перносити їх на полотно, тож найцікавіше – попереду.


Загрузка...
Коментарі
16 вересня
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин