Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Нічний Луцьк: продають спиртне

03:38 10.06.2015
1832

У центрі, на 40-му мікрорайоні міста та на Сагайдачного вночі проти 10 червня було виявлено та зафіксовано факти продажу алкоголю після 22.00 на території Луцька.

Як повідомляє прес-служба відділу муніципальної дружини Луцької міськради у facebook, інспекторами перевірено 9 об’єктів, виявлено два факти порушення.

«Алкоголь було реалізовано на вул. Коперника, магазин «Домашній» та Гордіюк, магазин «Гурман». На продавців складено адміністративні протоколи за фактом порушення чинного законодавства», - пишуть муніципали.

Окрім цього, активісти Самооборони Волині, у свою чергу, разом правоохоронцями та профкомом заводу Кромберг і Шуберт також зробили рейд та виявили одного затятого горе-роботодавця – Михайла Пархомчука.

«Коли ж його продавців міліція спільно із Самообороною ловить на порушенні режиму продажу алкоголю, він просто звільняє цього продавця, а по закону відповідальність несе той хто продав, а не власник. Міська ж рада попри кричущі систематичні порушення цим підприємцем ще й йому земельну ділянку під його генделик продає за копійки. Цей заклад на вул. Сагайдачного 1а, працює без будь яких погоджень режиму роботи і став меккою для повій, їх клієнтів та усіх любителів нічних п'янок, прикро але й багато неповнолітніх там кучкуються», - написав Богдан Климчук, член міськвиконкому, на своїй сторінці у facebook.

;
Загрузка...
Коментарі
22 вересня
Сьогодні
Вчора
20.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин