Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку провели екскурсію місцями «корупційної слави»

12:48 09.09.2019
1524

У Луцьку відбулася ексклюзивна екскурсія «Луцьк корупційний».

8 учасники екскурсії пройшлися місцями корупційних зловживань, а це загалом 10 локацій, пов'язаних з випадками тендерних махінацій, хабарництва, конфліктів інтересів, завищення вартості ремонтів, привласнення коштів громади, порушення законів у сфері містобудування, – інформують організатори Центр журналістських розслідувань «Сила правди» та Інститут розвитку регіональної преси.

Екскурсія стартувала о 15:00 від Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, де журналісти розповіли про закупівлю закладом навчальних матеріалів для вчителів, які працюватимуть за проектом Нової української школи. Ціни на ці товари були завищені в понад десять разів.

Зупинялась екскурсія також на відрізках вулиць Винниченка та Лесі Українки, де лучани довідались про те, як «свої» фірми виграють тендери, а також як спритники поділяють предмет закупівлі, щоб уникнути тендеру та економії бюджетних коштів.

Завершилась екскурсія на локації, яку в народі називають «Козюрине болото». Там, попри відсутність погоджень, починається будівництво житлового комплексу, який має всі шанси закрити панораму старого Луцька.

Серед охочих послухати історії від журналістів-розслідувачів були юристи, студенти, викладачі, громадські активісти і навіть представники місцевого самоврядування. Учасники задавали питання, доповнювали історії відомими їм фактами, а також активно брали участь у вікторині, а дехто навіть отримав за це невеличке заохочення від Інституту розвитку регіональної преси – еко-торбинку з вотчдогом.

«Нам дуже важливо, що лучани продемонстрували небайдужість до озвучених нами тем. Попередньо зареєструвалось 29 охочих, з них підтвердило і прийшло на захід 22. Також до екскурсії долучались і перехожі», – каже директорка Центру журналістських розслідувань, екскурсовод Валентина Куць.

До Луцька такі екскурсії почали практикувати у Києві, Львові та Маріуполі.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

по фені ботаєм

00:07 10.09.2019

Корупція ІНФО
Пустовіт в корупційній схемі , покриває крадіїв , стара дружба - доля... , а щоб (було слово дане губернатором пустоцвітом допомогти *слово дав ,слово забрав * по справедливості слабо ...

А як будуть долати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом в ЛВПУ? Неугодного майстра зварювальників батов за ПРАВДУ звільнив- вигнав, не дивлячись на те, що саме зварювальна майстерня давала основний прибуток училищу від виробничої діяльності. Ключі від майстерні перейшли до старшого майстра, який успішно її розікрав. З приходом в училище директора Романюка, максимчук списав новий фрезерний верстат токарної майстерні і відправив його за вказаною директором адресою....на даному етапі крадії під чутким *кришуванням* владців і правоохоронців "приробили ноги" КАЛОРИФЕРНІЙ ! ! ! Після цієї оборудки максимчук став управляючим романюком і постійно "спускав на тормозах" питання набору групи зварювальників.... 17 січня 2019р. Білоус написав заяву на поновлення його на роботі. Дирекція якби не проти поновлення Білоуса, але проти управляючий директором, який прекрасно розуміє, що повернення незаконно звільненого майстра може закінчитись "каталажкою" для управляючого.... 18.03.2019 за направлення центру зайнятості на вакансію ( більше 20 років Білоус підходив - випускав так звані середні групи ГАЗОЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНИКІВ , ЗВАРЮВАЛЬКИКІВ НА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ І АВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ , КОНТРОЛЕРІВ ЗВАРЮВАЛИНИХ РОБІТ ; ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИКІВ НАПРАВЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ і перепідготовку ЦЗ - центрами зайнятості) , а от рагульсько-колгоспний парадокс для підготовки низької навіть можна назвати НАЙНИЖЧОЇ кваліфікаційної категорії складності " ЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ " _ не підходить ??? ! ! ! От і товчуть воду в ступі й по сьогодні і невідомо, як і коли це все закінчиться. Якби управління освіти думало про навчальний процес в училищі, то вже давно звільнило б і свого директора, його управляючого і засудженого злочинця батова. На разі чомусь чекають з моря погоди . Ймовірна причина "чекання" - залежність управління від всіх трьох хероїв училища ...

див. на сайті батов г ф

21:53 30.08.2019

" Посада керівника управління коштує від 50 до 100 тисяч доларів, залежно від регіонів" - С. Семенченко, Волинські новини 26.08. 2015р. 18.00 - Навіщо Семенченко приїхав до Луцька. - А скільки коштує посада директора училища??? приємлима такса (на модерації) програма директорії- ВПЕРЕД , вперед братки - до спільної мети ! Артист клоунського жанру /богданець-[***],нікому непотрібний москальський/батовський/ холуй,віслюк з масою ярликів показав своє справжнє лице . Без гриму : патріотизму , .../ "Кришувальник" - покривальник , сам попав у відстійник ексдурокторів училища ( засуджених та звільнених без судимості : злодіїв , хабарників , брехунів , ... за " вміле " керівництво ) по вул . Бенделіані . м. Луцька. під патронатом "управління" освіти яке має конкретні призвіська-кликухи , губернатора без якого на даний час (всім відомо) не вирішуються питання прийому на керівні посади в навчальні заклади . Від нині з подачі "ода" освітянами будуть керувати-прикривати ексголови сільських(селищних) рад . Перевага надається , або засудженим , або тим , що зуміли відкупитись від зони ... , зберігши при цьому необхідну для "процедури" працевлаштування чесно? зароблених романюком,- другом пустовіта долярів та євро . В перспективі ПЛАНУЄТЬСЯ ._. маючи толкове кримінальне минуле ._. набір груп : батовців ; селищних голів ... з належною підготовкою та ... ПОВНИЙ БЕЗПОВОРОТНИЙ РОЗВАЛ УЧИЛИЩА .

порошинки

07:36 31.08.2019

Надто довгий час "справи" ЛВПУ фігурують в інтернеті, ЗМІ, прокуратурі, міліції, судах, .... Кінця - краю на разі не видно. І не скоро той кінець буде. Змінюються керівники управління освіти, голови ОДА, прокурори, ..... А віз і нині там. Чому? Та тому, що всі мають єдине завдання - закрити афери, не допустити їх офіційного розголосу. З цією метою управління освіти зініціювало призначення директором училища людини зі сторони. Мовляв, це дасть позитивний результат. - Та хоч ч..та лисого призначте - результат буде таким же або ще гіршим. До тих пір поки в училищі буде сидіти Батов, а в освітніх "офшорах" Попович з Грушкою і не буде знято ембарго на об*єктивне розслідування мільйонних училищно - управлінських оборудок, зрушень на краще НЕ БУДЕ! Конкретні *реформи* в свій час через ПТНЗ робила Світлана Мишковець - гарно прилаштувавшись біля державної кормушки , під патронат гунчика . Наживала мільйони на коштах ЦЗ / центру зайнятості / *підготовка* * перепідготовка* на базах ПТО . Не робить честі училищу і той факт, що його перетворили у відстійник ексдиректорів (в т.ч. і засуджених) - сьогодні їх троє. Благо: четвертій вистачило розуму звільнитись. Плачевне (плакали ті, що звільняли) звільнення з училища аферистів Некрасової та Панькевича і ряду працівників управління освіти бажаного результату теж не дасть: крадене ті ділки училищу не повернули. А тому рано чи пізно буде грім серед ясного неба!, який посприяє закриттю схем багатьох керуючих освітою Волині і гучним судовим процесам. Сподіваємось вище керівництво зробить потрібні кроки до належності перебування К*. Поверненню награбованого .

шанс вивести на чисту воду

07:52 01.09.2019

Мама Сьогодні, 10:01 Зайдіть на сайт Батов Генадій Федорович ) Йой, Бозюньцю мій милий! І що ж то робиться в тому училищі! Оце почитала, що пишуть люди, й диву далася - ні одного гарного слова не сказано як на адресу вікладачив, так і про сам навчальний заклад. То ж куди батьки відправляють вчитися своїх дітей і кому їх довіряють?! Чому можуть навчити злодії та аферисти? Це просто жах! Відповісти 0 я так думаю Сьогодні, 10:37 Я вам так скажу. Уся ця фігня тягнеться вже давним давно. Але "крішувалося" все як директорами, так і управлінням освіти області і вищестоячими організаціями. Все було схвачено та за все заплачено. Так було, поки на посаду директора не прийшов Батов і не відчув себе царьком. Почав звільняти неугодних йому людей, які мали сміливість виступити проти нього. Думав, що все пройде тихо. Але знайшлися люди, які мали в собі силу боротися з несправедливистю, хамством, невихованістю і підлістю Батова та його приспішників. Боротьба ця тягнеться не перший рік, і кожен раз на світ вилазять все нові і нові факти злочинної діяльності училищних керівників та інших осіб, що з нимі пов"язані. Проти цієї "банди" боротися важко, але потрібно. І дай Бог цім людям, що розпочали цю боротьбу, витримки і здоро"я, щоб довести справу до справедливого завершення - суворго покарання винних

він батов г . ф . на "хлібному місці" засуджений за ККУ - покарання не відбубав дапі працює в ЛВПУ , в той же час за ПРАВДУ звільненого Білоуса В.Г. К* коруціонерів бо більш ніж за 20 років роботи в училиші ,- знає не про одну зворушливу історію ...
7 грудня 2015, 22:14 - Відповісти
0
Все ж, на думку правосуддя, виправлення директора училища можливе без ізоляції від суспільства, хоча санкція цієї статті ККУ передбачала позбавлення волі до трьох років. Отож, Сівчук як міру покарання обрав для нього штраф обсягом 10 тисяч гривень та заборону обіймати «хлібні» посади в галузі освіти терміном на рік.

карається важкою тюрмою

21:42 01.09.2019

Ахи і охи брак коштів , мусово списувати - прихватизовувати при передачах... ; брати хабарі в $ , в євро , в грн , натурою ... На їх утримання : щорічні млн. освітні субвенсії + підсмачено поборами з батьків + 160-170 млн. з обласного бюджету + солідні спонсорські допомоги від фондів + сметанка з германського партнерства + відкати на ремонтах = 0.о / просто / в темі / в долі / все геніальне / просто .
- Якщо ти біля корита ,- погано вивчив табличку ділення ( дєятельность карається тяжкою тюрмою ).

колгоспник у всій красі

23:00 02.09.2019

Що думають луцькі педагоги про реформи в освіті
08:34 30.08.2019
615
У Луцьку розпочався освітянський форум. На захід прийшли чимало педагогів із обласного центру Волині.

Вони говорили про нову українську школу , реформи та майбутні зміни у навчальному процесі, йдеться в сюжеті Сфер-ТВ.

Педагоги із 80-ти навчальних закладів Луцька зібралися на освітянський форум. Обговорювали реформи та найважливіші проблеми пов’язані з ними.

Більше двох годин доповідей та дискусій на сцені, а потім вчителі та викладачі поділились на групи і пішли обговорювати те, з чим зіштовхуються щодня. Ось в цьому кабінеті, наприклад, вчителі, які навчають дітей перших-других класів. Вони уже знають на собі, що таке нова українська школа.

Детальніше – у сюжеті. Далі відео заставка : вцентрі серед пепагогів засланий в ЛВПУ, кориш пустоцвіта барига романюк в в ( по заду за ним Гребенюк ).

роби запит батов г.ф.

14:52 08.09.2019

Педагог волинського училища не змирився з корупцією в навчальному закладі. Боротьба із «системою» переросла у бюрократичну тяганину. За намагання припинити корупцію в освітньому закладі чоловіка звільняли і поновлювали на роботі. Завдяки старанням педагога діло дійшло навіть до суду, щоправда, кримінальне провадження швидко закрили. Втім, Феміда дала ще один шанс, аби остаточно встановити справедливість. Уся ця боротьба педагога Валерія Білоуса із корупцією у Луцькому вищому професійно-технічному училищі почалася ще 9 років тому. Для Інформаційного агентства Волинські Новини волинянин розповів, що у своєму освітньому закладі його визнали кращим працівником, втім, коли почав боротися із «системою» - його звільнили, але він боротьбу не припинив.****************** Див. РОБИ ЗАПИТ - батов г ф

куди веде реформа гріневич в освіті

20:01 09.09.2019

мікола17 серпень, 2018, 15:00
так звана політична еліта (а насправді банда при владі ) зацікавлена, щоб створити майбутню націю рабів: без національної свідомості, з елементарним уявленням про світ і ницими потребами - наїстись, напитись, розмножитись.

бичара між інтелігенцією

22:33 09.09.2019

.Заказний - продажний ,-* весільний СУД філюка * поставив крапку ... в трудовій біографії Овсяннікова В.М. розпочивав від низів : вихователь , класний керівник , психолог , соціолог , заст.директора з виховної роботи , методист , дойшов верхів неугодний корупціонерам ДИРЕКТОР училища..... нагородженого до і з нагоди 50р. Ювілею !!! ЛВПУ ... - на вулицю бо так вирішив рагуль ДИБІЛ романюк вв і К* ! В тому СУДІ ... дозволи б людину з величезним педагогічним досвідом... не такі продажні суді були як нині . - учня швидка В КОМІ під час занять зубирає з занять від передозу наркотиків.... А сільському лоху романюку не потрібен ЗАСТ. З ВИХОВНОЇ . це ДІАГНОЗ !?------- ТАМ ТРАДИЦІЯ ЗВІЛЬНЯТИ ЗА ПРАВДУ !!!!!!!!!!!!!! Нарешті зрушиться з місця справа Батова Г.Ф. і К з ЛВПУ. Все - таки пропали мільйони гривень, брались чималі хабарі, ..... Все це до сьогодні справно кришувалось. - Нарешті слідчі виконають рішення апеляційного суду: - закінчать слідство і обвинувальний акт буде переданий до суду. Переможе, його величність, ЗАКОН, чи знову об*єднане кримінальне провадження буде закриватись і знову поновлюватись рішеннями судів??? Пани державні мужі , прокурори,владці підтвердіть свою принциповість і відданість законодавству у перших двох функціях нової прокуратури! !!!!!!!!!!!!!!! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ці коментарі від 2015 р. УВАГА , ! ! ! В корупційних схемах замішані нинішні бандити - злодії при ВПАДІ , в свій час вони ( зокрема с мишковець-заст. директора обл. центру зайнятості / нині "смотрящая" в заст. губернатора / відбирала відкати на підготовці і перепідготовці незайнятого населення , Вони брали безпосередню участь В РОЗКРАДАНІ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ! А зараз " кришують " пустовіт ... !!!!!!!!!!!!!!!!!! зокрема до ЛВПУ 23 Грудня 2015 21:43 відповісти + 4 - 0 КОРУПЦІОНЕРИ 3 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ і НАУКИ ; ВОЛИНСЬІСОЇ ОДА ,- ЗНИЩУЮТЬ ПТО ВОЛИНІ ПІД КУРАТОРСТВОМ і чуйним ставленням прокуратури Керівники управління 0 і Н змінюються, а корупція процвітає. Не стала винятком і нова очільниця освітян Волині. Злодійсько — корупційні дії Поповича М.М. — Грушки Г. М. пані 3агрева В.Я.+ Мишковець С. Є.+ Плахотна Л . + Ткачук О.О. ... продовжують прикривати, як і її попередник Хоміч О.С. 3а рік, що минув після попередньої виставки досягнень ПТО Волині, занепад профтехосвіти набрав прогресивного розмаху. Особливо це помітно по «справах» ДПТН3 «Луцьке вище професійне училище». Тільки в поточному календарному році керівники управління 0 і Н з черговим річним директором ЛВПУ Богданцем В.В. після довготривалих слізних вмовлянь, зуміли звільнити з займаних посад училищних гіперзлодіїв: головного бухгалтера Некрасову Н. В. та ії позашлюбного друга заступника директора з АГР, власника притону, авторитета Панькевича С. Г. В минулому році рішенням суду був звільнений з посади директора ще один злодій-хабарник — корупціонер Батов Г. Ф. Детальніше про корупцію в управлінні 0 і Н та ЛВПУ можна почитати в інтернет виданнях: Четверта влада - Батов Г. Ф. «У Луцьку директору ВПУ 9 за вимагання грошей ...» та інші. Вголос - Батов Г. Ф. «3 студентів училища брали гроші за практику» та інші. Волиньпост - Батов Г.Ф. Під прицілом - Батов Г.Ф. Волинські новини Батов Г. Ф. та Виставка досягнень ПТО Волині 2013 р. Сьогоднішні матеріали про виставку досягнень ПТО 06. 06. 2014р у всіх інтернет виданнях. ГЕТЬ КОРУПЦІЮ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ 3 ПРОФТЕХОСВІТИ ВОЛИНІ !!! P.S. Шантажем можновладців, Батов Г.Ф. домігся працевлаштування викладачем в ЛВПУ. Управління О і Н переконує: засуджений злочинець – ЗЕК -дякуючи добрим дядям з прокуратури ,покарання не відбував (засуджений за КК України) і освіта сумісні. Яким правовим документом це може підтвердити управління освіти, в особі Загреви В. ; Плахотної Л. ; Ткачука О . А най-най перщими ОДА Волині в особі губернатора - Гунчика В.П. та заст. Мишковець С.Є. в курсі куратор по освіті Волині О. Курилюк і міністр Ліля Гринєвич підписалась під ганебною відпискою , до тіла генерал - губернатора савченко на особистий прийом з 2018 р. так і не допустили ... Корупційні схеми ... Бюрократична тяганина ,,, пудрять мізки - замізть вирішення проблеми по виплаті зарплатні , поновлення на роботі за направленням Державного ЦЗ / звільненого ЗА ПРАВДУ / на вільну вакансію майстра ВН зварників ... засудженого за ст. КК У країни *Протидія корупції * батова закріплюють класним керівником групи зварників

Ваше ім’я
Текст

твоїх дітей Україно розводять бариги

19:00 27.10.2019

корупція інфо

21:46 26.10.2019

За Законом вимоги для всіх майстрів ПТО достатньо технікуму - вища технічна освітаК . По факту значна частина кадрів реформованих професійно технічних закладів пенсіонери мають базову середню , середню технічну , або середню спеціальну. І ніхто крім курсів підвищення кваліфікації ніяких зайвих вимог не ставить .( ... знай табличку ділення , або проплати дольові і працюй з 2-3 учнями які з групи в 30 чол. відвідують заняття в ЛВПУ навчальний процес від романюка , у плахотної ще зекам надають перевагу )

треба помножити на два і добавити прицеп

18:51 27.10.2019

Організована злочинна група яку вже четвертий рік в ЛВПУ очолює романюк в.в. К* вчиняє все більше і більше злочинів і думає що все це зійде з рук, як зазвичай. Зараз важливо привернути максимальну увагу. Надія на резонанс і розголос. Громадськість і центральна влада повинні вникнути в ситуацію. Всі події будуть перекладені і відправлені міжнародним правозахисним організаціям і в міждержавні інстанції ... за КК України в училищі засудженні вже два директори , один з засуджених на даний час в К * подіпьників

покривання злочинів теж злочин

23:53 12.01.2020

Апеляційний суд поновив розслідування щодо заяв колишнього працівника Луцького вищого професійного училища № 9 про корупцію в навчальному закладі.

Судове засідання відбулося сьогодні, 14-го листопада.

З апеляційною скаргою звернувся Білоус Валерій Георгійович, який говорить про те, що його звільнили, бо він почав говорити правду.

«Мене звільнили через те, що ми подали колективну скаргу на зловживання керівником навчального закладу службовим становищем. У ній йшлося про розтрату майна та отримання неправомірної вигоди від студентів. Потім суд мене поновив на роботі і знову була апеляція, яка скасувала суд першої інстанції. Далі ми звернулися у вищий апеляційний суд, там сказали, що адвокатом не правильно підготовлена скарга і наше звернення не розглянули. Окрім того, слідчий, за підписом прокурора, закрив кримінальне провадження, буцімто, за відсутністю складу кримінального злочину. Я звернувся в Луцький міськрайонний суд, але вони відхилили скаргу», - розповідає у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини Валерій Білоус.

«У скарзі в Апеляційний суд Волинської області йдеться: «Своє рішення суд першої інстанції мотивував тим, що слідчим, при закритті кримінального провадження, дотримано процесуального порядку». З рішенням я не згідний. Як вбачається, слідчий закриваючи кримінальне провадження, посилався на старі докази свідків, а додаткових свідків не допитував, хоча судовою ухвалою від 28.10.2013-го року було це зобов’язано.

Окрім того, слідчим не зазначено, якими доказами спростовуються попередні висновки, що були підставами для відкриття кримінальних проваджень, а саме:

- щодо порушень при наборі платної групи для навчання за спеціальністю «оператор комп’ютерного набору;

- щодо невиплати заробітної плати;

- щодо привласнення чужого майна;

- щодо привласнення коштів Благодійного фонду», - розповідає пан Білоус.

30 березня
29.03.2020
28.03.2020
27.03.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин