Як нардеп Гузь осоромився через луцьку гарячу воду

25 Вересня 2015, 09:32
4182

Рівно тиждень тому ЗМІ облетіла звістка, що сам Гройсман наказав подати гарячу воду через гостре питання народного депутата Ігоря Гузя.

Балаканина у Верховній Раді, як і очікувалося, не стала вирішальною у болючому для міста питанні. 

У розпорядження редакції Район.Луцьк потрапив документ - стенограма засідання Верховної Ради 18 вересня, де дослівно записане питання, яке озвучив Ігор Гузь. 

Документ свідчить, що народний депутат зовсім не орієнтується в проблематиці і не знає з яких причин лучанам припинене постачання гарячої води (заборгованість) і  яка власне структура подає газ ДКП "Луцьктепло" . Натомість, Ігор Гузь щиро вважає, що це робить місцеве підприємство ПАТ "Волиньгаз".

Але справа в тому, що згідно Постанови КМУ № 705 від  25.07.2012 року «Про визначення гарантованих постачальників природного газу»  гарантованим постачальником природного газу  для підприємств, що здійснюють виробництво теплової енергії, є Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”.

Таким чином, НАК «Нафтогаз України» постачає газ для ДКП «Луцьктепло»  на підставі  укладених договорів. 

Оскільки ДКП «Луцьктепло» не виконувало умови договорів на поставку газу, тобто заборгувало станом на 21.04.2015 року 57,2 мільйона гривень, газопостачання було припинене.

Переговори про реструктуризацію боргу з "Нафтогазом" ведуть на найвищому рівні керівництва області, про що голова Волинської ОДА Володимир Гунчик інформує на щотижневих засіданнях Антикризового енергетичного штабу.

У свою чергу ПАТ "Волиньгаз" у відповіді на запит для Район.Луцьк зазначило, що просить ЗМІ, політиків та громадських активістів не дезінформувати лучан про "блокування" чи подібні дії, оскільки компанія не є стороною договорів на постачання природного газу для теплогенеруючих підприємств.Сам Ігор Гузь за роз'ясненнями до ПАТ "Волиньгаз" не звертався.

Коментарі
25 Вересня 2015, 13:12
ну якби ще якась баба в таких питаннях не розбиралася, а то ж цілий нардеп!<br/>Отак і живемо!
25 Вересня 2015, 14:14
Не витягуйте слова з контексту. <br/>Гузь вирішує суттєві проблеми!
25 Вересня 2015, 14:40
Те що Гузь ні в чому не розуміється і не хоче вникати - це зрозуміло всім лучанам вже давно. Дивує інше - як такого балакуна обрали в нардепи???<br/>Це ж який рівень знань проблематики області треба мати, щоб так щиро (або не щиро?) плутати транспортувальника (Волиньгаз) із постачальником (Нафтогаз України). Чи може пукнути в сторону Нафтогазу Гузю слабо? Хоча... чому дивуватись... головне пропіаритись, а чи буде гаряча вода в Луцьку... в Гузя бойлер в хаті.
25 Вересня 2015, 14:54
Всі глибокі слова Гузя апарат ВР ретельно зафіксував...Тут не просто з пісні слів не викинеш, тут викидати нема що!
25 Вересня 2015, 14:55
Корів не пасли, а вдома були? Звідки знаєте про бойлер?
25 Вересня 2015, 15:13
Вася, не смішіть нарід. У нардепа в хаті нема бойлера? І бідолаха гріє воду в чайнику і в тазіку миється, як всі прості лучани? Я Вас прошу...
25 Вересня 2015, 15:41
Гузь живе в хаті на Вишкові
25 Вересня 2015, 17:27
Це Чмо вже раніше засвітилося у підробці документів. Воно лише вміє що верещати. Рішало туп*
25 Вересня 2015, 17:33
з цим Гузьом ще один підарас мутить воду в Луцьку - Бондар - бандюга ющенівський і луценківський
25 Вересня 2015, 17:36
А хіба лише Бондар, а дружбан Столяр (до речі однопартієць колишній) така сама рожа туп*, Какадемір Карпюк - злодюга ще треба пошукати.
25 Вересня 2015, 17:37
А хіба лише Бондар, а дружбан Столяр (до речі однопартієць колишній) така сама рожа туп*, Какадемір Карпюк - злодюга ще треба пошукати.
25 Вересня 2015, 18:17
Щоб вода стала гаряча, її треба підігріти!!!!!!!!!!
25 Вересня 2015, 18:17
Щоб вода стала гаряча, її треба підігріти!!!!!!!!!!
25 Вересня 2015, 19:33
Воду дадуть на вибори.
25 Вересня 2015, 20:43
Чого причепилися? Я піарився і піаритись буду!
25 Вересня 2015, 21:33
Романюку - діагноз профнепридатність!
25 Вересня 2015, 22:03
Давно відомо шо воно тупе
25 Вересня 2015, 22:03
Давно відомо шо воно тупе
25 Вересня 2015, 22:03
Давно відомо шо воно тупе
26 Вересня 2015, 02:15
Так коли має бути гаряча вода в луцьку????? Критикуємо що хтось незнає хто подає гарячу воду....половині луцька всерівно хто подає гарячу воду....питання коли буде гаряча вода ???????
26 Вересня 2015, 10:20
СОБАКИ ГАВКАЮТЬ КАРАВАН ІДЕ
27 Вересня 2015, 02:34
А лапін вже здувся, чи запити ще не навчився робити?
27 Вересня 2015, 02:40
куди іде твій караван? здуру вибрали сина долара по луцьку з ковеля, а цей з Старої Вижви взагалі недалекий, тільки пілікає, а виконані справи де? Ждьомс та отримуєм по заслугах. Далі голосуйте за мера романюка та його команду шоколадолюбителів.