Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У «Волиньгазі» шукають працівників

20:26 03.09.2019
400

Штат "Волиньгазу" укомплектований на 88 %. Вакантним залишається 12 % штатного розкладу «Волиньгазу». За 7 місяців 2019 року з компанії звільнилось 122 працівники, із яких більшість – це слюсарі зварники, тобто працівники робітничих професій. Відтік кадрів пов’язаний із низькою зарплатнею, яку неможливо переглянути через бездіяльність НКРЕКП.

НКРЕКП вже три роки не переглядає тариф на розподіл для «Волиньгазу». В ньому визначені витрати на оплату праці співробітників компанії. Тому зарплати фахівців компанії заморожені на рівні 2016 року. За цей час середня зарплата в Волинській області зросла більше, ніж у два рази. Загалом же, з 2016 року з «Волиньгазу» звільнилося 548 працівників, а це 45,7 % від загальної кількості працюючих у компанії.

«Самостійно ми не можемо піднімати заробітну плату нашим працівникам, оскільки в тарифі на розподіл стаття витрат на оплату праці є фіксованою сумою. Зарплата працівника в середньому 4738 гривень. Але варто зауважити, що мінімальна заробітна плата некваліфікованого працівника 4173 гривні. Тобто різниця ця незначна», розповідає директор фінансовий АТ «Волиньгаз» Андрій Тимчишак.

На сьогодні у «Волиньгазі» 158 вакансій, з яких 127 – технічного напрямку. В компанії не вистачає інженерно-технічних працівників та працівників робітничих професій, що не дає можливості забезпечити виконання поставлених завдань та обов’язків в повному обсязі.

Через низькі зарплати не є можливим і залучення молодих фахівців. Для порівняння, слюсар «Волиньгазу» отримує на 45-50% меншу заробітну плату, аніж працівник цієї спеціальності тепломережі чи обленерго в регіоні.

15 серпня 2019 року газорозподільна компанія провела відкриті слухання проекту тарифу на розподіл природного газу. Результати зустрічі, оформлені відповідним протоколом, компанія скерувала на розгляд НКРЕКП. З проєктом тарифу та протоколом можна ознайомитись на сайті компанії в розділі "Тариф на розподіл".

Читати також: Майже на 30% побільшало звернень до Центрів обслуговування клієнтів «Волиньгазу»

Понад 50 тисяч клієнтів «Волиньгазу» користуються Особистим кабінетом

Загрузка...
Коментарі
14 жовтня
Сьогодні
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин