Будинок на Ковельській в Луцьку можуть арештувати

02 Вересня 2019, 16:20
10726

Апеляційний суд Волинської області розглядає справу в провадженні щодо будівлі на вулиці Ковельській, 16.. Засідання запланували на 3 вересня.

Зокрема, прокуратура оскаржила ухвалу слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області про відмову в задоволенні клопотання про арешт майна від 19 серпня. Йдеться про провадження, яке правоохоронці ведуть щодо закладу. 

Засідання в цій справі відбудеться 3 вересня в Апеляційному суді Волинської області. Початок о 15:00. Головуючий — суддя Василь Подолюк. Учасники колегії — судді Олег Клок та Петро Філюк.

Читайте також: Прилуцьке: судили атовця, батька п'яти дітей

Коментарі
02 Вересня 2019, 23:13
Роман і далі йде путьом обману людей. І весь час втікає від тих наших силовиків-смарчків. Маладєц
02 Вересня 2019, 23:24
Моджо це пляма на тілі історії Луцька. Заради нього знесли старий будинок. Ганьба всім їм
02 Вересня 2019, 23:25
Догрався той хорозов, барига привик з 90х по бєспрєдєлу виступати, пора і відповідати заразі за все ВСЕ!!!
02 Вересня 2019, 23:54
Знаю з псвоїх джерел шо Хорзов заплатив 100000 доларів Товстенюку щоб легалізувати цю мутку. Все купляють зараз і все продають
03 Вересня 2019, 00:02
Хорзов красава. Всіх зробив і зайшов в плюс. Так тримати!
03 Вересня 2019, 00:27
В коментарях більше інформації ніж в самій статі
03 Вересня 2019, 00:39
Спитайте Ігоря Левчука про ту будівлю. Там знищена історія Луцька заради наживи.
03 Вересня 2019, 01:08
Та цю хрінь через Женіка Ткачука рішали. Стопроцентів
03 Вересня 2019, 02:00
Оце так ! Не пройшло два роки як поліція роздуплилася і почала Ромаху тягати по судах! Нічого відмажиться
03 Вересня 2019, 10:53
Давай Рома жар їх
03 Вересня 2019, 13:53
Це наслєдіє режима Порошенка-Вальцмана. Насолоджуйтесь
03 Вересня 2019, 14:25
Ой ну подумаєш трохи перебудували історичний будинок. і шо?
03 Вересня 2019, 17:05