Сайт Луцькради – один із найгірших в Україні

28 Листопада 2016, 18:15
3242

Офіційний сайт Луцької міської ради на сьогодні є одним з найгірших і найскладніших в Україні.

Про це розповів начальник відділу програмно-комп'ютерного забезпечення Луцької міської ради Олександр Король на «бюджетній» комісії 28 листопада, – інформує «Конкурент».

На наступний рік спеціалісти передбачають розробку нового сайту, який повинен стати набагато простішим в користуванні і функціональнішим.

«Ми хочемо його повністю переробити», – зазначив начальник відділу.

Щоправда, модернізація сайту, зі слів спеціалістів, обійдеться міському бюджету в 1,5 мільйона гривень.

Голова комісії Павло Данильчук підсумував, що повну суму, швидше за все, найближчим часом виділити з бюджету не вдасться.

Коментарі
28 Листопада 2016, 21:00
вот же спеціалісти... куди звертаються люди з міської ради в яку &quot;задницю&quot; де сидять такі спеціалісти що хочуть 1.5 млн гривень за сайт. Чи не пробували ці шановні люди з міської ради знайти когось адекватнішого на просторах Луцька-Львова які зроблять те ж саме і якісніше, за суму яка буде в 3-4 рази меншою.<br/><br/>1.5 млн гривень! це неадекватна сума &quot;модернізації&quot; сайту, навіть якщо буде закуповуватись до цього всього за ці кошти серверне обладнання, які в дупу 1.5 млн гривень, там придурки одні чи що?
28 Листопада 2016, 21:29
а він вже і не працює станом на цей момент
28 Листопада 2016, 23:38
подібний сайт - курсова робота для студента.
28 Листопада 2016, 23:50
а ви в лучан запитували: їм ПОТРІБЕН сайт за ТАКІ!!!! гроші?!!!
29 Листопада 2016, 00:44
інтернет девелс)))))))))))))))))))) друпал)))))))))))))))))))))))))))))) завтра когось уволять))))) памятаю як Левандовский негодував на рахунок цього сайту коли його випускали)))) випустили з говном як і зробили)))) буде потрібний нормальний сайт - звертайтесь. контакти тут залиште) я подумаю чи зробити нормальний))
29 Листопада 2016, 00:47
хоча, мб зря негодую. дизайн і правда уникайкал. друпал унилий також. мб як платили так і робили? по іншому пояснити унилість важко. не звертайтесь. я передумав. з місцевими не працюю
29 Листопада 2016, 00:55
ладно, я передумав. сам зроблю за 10к$. через фірму проведем як за 0.5лям. заодно машину обновлю. спеціалісти йдуть лісом) спеціалісти) на сайт з навантаженям в 2 хоста/день)))) 1.5 ляма)))))))))))))
29 Листопада 2016, 01:10
Навіть не так, візьміть мене не рік. За 12к$ штатним програмістом. Я за цей час з сайту казіно з блудницями зроблю) І фірми не треба) Но за бонус машинку всетаки поновити хочу) економія мамкувашу) <br/><br/>ЗИ: судячи з можливості легкої накрутки голосів на луцкрайоні, Вам також треба задуматися) 224 голоси за хвилину це не норма. мурзік прівет
29 Листопада 2016, 12:38
Привіти вфывфывфы)
30 Листопада 2016, 11:49
Є який є. Грошей немає куди списати: як не ялинки - то ремонти упорякованих вулиць , або сайт.