Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Луцьку відкриють нову освітню студію
У Луцьку відкриють нову освітню студію

У Луцьку відкриють нову освітню студію

15:20 22.08.2019
504

Вже зовсім скоро стартує новий навчальний рік. Для випускників шкіл та їх батьків це час, коли вони визначають пріоритети та обирають вектор для майбутнього. Перехідною ланкою між шкільним та студентським життям є складання тестів ЗНО, що є обов’язковою складовою для вступу до вищого навчального закладу – і це факт. Якщо випускник має високі амбіції, то потрібно багато працювати та правильно структурувати свою підготовку.

В Луцьку 1 вересня відкривають курси підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання. Засновниця проекту «Educator» Владислава Бандурко розповіла про лайфхаки підготовки до ЗНО і деталі щодо відкриття школи.

ПРО ЛУЦЬК ТА ЛЮБОВ

Проекту «Educator» – три роки, сьогодні ми маємо три освітніх студії в Києві та команду з 35 талановитих викладачів, серед яких – шість кандидатів наук та сім аспірантів. Наші курси підготовки до ДПА та ЗНО – це місце, де розвивають та навчають кожного учня з урахуванням його цілей, потреб, навичок та емоційного стану. Адже, на мою думку, недостатньо просто готувати дітей до ЗНО, важливо пам'ятати, що кожен – особистість, яка потребує індивідуального підходу і траєкторії розвитку. Для мене Educator – це проект-мрія: в нас часто питали про франшизу, але я завжди знала, що відкрити студію в іншому місті зможу лише через велику любов до міста та людини, яка буде «душею» студії. Душа важлива, це основа. Дуже люблю Луцьк, з цим містом пов’язано багато приємних спогадів та чудових людей. Тому, коли в Світлани Король виникла ідея відкрити освітню студію в рідному місті, я дуже зраділа.

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ЗНО

Навчальний процес в Educator організований так, щоб «прокачати» знання й навички, отримати високі бали на ЗНО. Перед стартом навчання учні пишуть тест для визначення початкового рівня. На основі тесту підбираємо оптимальний формат занять, розподіляємо учнів на групи та складаємо індивідуальний план підготовки до ЗНО. Програма кожного курсу відповідає рекомендованій програмі підготовки до ЗНО УЦОЯО. Викладачі готують авторські конспекти, щомісяця пишуться тести «репетиція ЗНО», які дозволяють моніторити якість підготовки до ЗНО протягом року та інформувати батьків про успіхи дітей у навчанні.

Заняття з кожного предмету проходять у міні-групах. І вони набагато ефективніші, ніж один-на-один – педагог і учень. Зі слів засновниці курсів, такий формат дає можливість використовувати ефект змагання. На індивідуальних заняттях це неможливо, немає темпу, учень розуміє, що може розслабитися, а педагог нікуди не дінеться і підлаштується. В групі 4-6 учнів, що дозволяє зберігати індивідуальний підхід, ефективно розподіляти увагу викладача та працювати продуктивно.

ПРО ВИКЛАДАЧІВ

Викладач має знати свій предмет. Але не так, щоб підготувався до лекції – і все. Ні. Він у будь-який час має відповісти на будь-яке запитання учня. Викладач має любити свій предмет. Діти дуже відчувають, коли він працює без захоплення. Тоді й вони втрачають інтерес. Інша справа, коли викладач із зацікавленням може розповісти складні речі так, ніби це простіше простого. Звичайно, у нас є програма, проте будь-який матеріал можна подати по-різному, і дуже важливо донести до кожного учня всю необхідну інформацію.

У нас немає викладачів, які б зробили один пакет матеріалів і передавали його з року в рік – натомість ми постійно вдосконалюємося. Всі в нашій команді пластичні, готові до змін, додаткових навчань, участі в різних проектах. І, звичайно, основні пріоритети викладачів – це повага до учнів і вміння мотивувати до навчання. Потрібно бути і психологом, і другом. Адже підготовка до ЗНО – це не просто знання, це і стрес, і навантаження. Уже в лютому починаються сльози, коли діти втомлюються. Крім того, результат самого тесту – це ж не тільки знання, це і уважність, і здатність сконцентруватися, це, все ж таки, ще й психологічний момент.

Дуже часто діти не вірять у свої сили й починають нервуватись, через що виправляють у тесті правильні відповіді. З цим ми теж працюємо, є система турботи про учнів – це цикл тренінгів, на яких можна навчитись управляти своїм часом, засвоїти техніки медитації, навчитися розраховувати час на іспитах. Там учні дізнаються, як концентрувати увагу на завданнях контрольної роботи, а не на страху невдачі, ознайомляться з вправами, які допоможуть приборкати хвилювання.

ЛІТНЯ ШКОЛА

Вже цього літа втілюємо нашу концепцію на практиці. Ще до початку навчального року ми провели першу літню школу у форматі «treasure knowledge hunt» – вполюй цінні знання і яскраві емоції.

У пошуках знань під час наукової школи учасники вивчали хімію, фізику, математику та біологію, виконуючи завдання у формі квесту, і різні цікаві досліди.

У літній школі приняли участь понад 20 учасників, всі залишилися задоволенними та здобули нові знання.

Загрузка...
Коментарі
16 вересня
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин