Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Волині споживачам газу повернули 12 мільйонів гривень зекономленої субсидії

09:50 19.08.2019
487

Згідно з вимогою Кабміну, навесні ці гроші були повернуті держбюджету.

«Волиньгаз Збут» провів повторний перерахунок невикористаної субсидії на оплату послуг з газопостачання. Це зробили після того, як 19 липня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України від 26.06.2019 року № 595 «Про внесення змін до Порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії». До цих змін перерахунок мав на меті повернення залишків субсидій до держбюджету, що в травні і виконав «Волиньгаз Збут».

Суму зекономленої субсидії, яка вже зарахована на особистий рахунок, 17 тисяч клієнтів «Волиньгаз Збуту» побачать в рахунках за липень. А користувачі особистого кабінету на сайті 104.ua уже можуть ознайомитись з оновленим балансом свого рахунку.

«Зекономлена сума субсидій не є монетизованою. І споживачі не зможуть отримати ці гроші готівкою. В автоматичному режимі вони зараховані на особові рахунки клієнтів і підуть на оплату майбутніх платежів за газ чи на оплату існуючої заборгованості», – розповідає директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Постачальна компанія також нагадує субсидентам, що при наявності у споживача простроченої заборгованості в розмірі 340 гривень і більше, житлову субсидію на наступний період не призначать. Аби уникнути непорозумінь та неприємностей, споживачі мають вчасно оплачувати рахунки або укласти договір реструктуризації.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
1 квітня
Сьогодні
Вчора
30.03.2020