Джамала приїде у Луцьк з новою програмою

30 Вересня 2019, 17:21
1713

Джамала святкує десятиріччя творчої діяльності.

У Луцьку вона виступить у драмтеатрі 22 листопада о 19:00, – інформують організатори «Tikhonov сoncert and event agency».

«Україна любить Джамалу – і справа не в тому, що вона брала участь в «Євробаченні», гідно представила нашу країну на сцені міжнародного конкурсу і повернулася з перемогою. Це лише один з етапів її творчості, який ми запам'ятаємо завдяки пісні «1984». Народна артистка заслужила любов неймовірним голосом, щирістю та емоційністю, яким позаздрять більшість її колег по сцені», – йдеться у повідомленні.

Що треба знати про Джамалу перед її виступом у Луцьку:

Десять років на сцені: у 2009 році на міжнародному конкурсі «Нова хвиля» народилася нова музична зірка на ім'я Джамала. Її харизма, голос, сценічна майстерність і незаперечний талант вразили всіх. Здавалося, що їй однаково легко даються найрізноманітніші стилі музики: від українського фолку до класичного джазу. Прекрасна музика, дивовижний вокал Джамали і першокласне візуальне шоу – це всього-лише мала частина того, що чекає фанатів співачки на її ювілейному концерті.

Відома співачка: не можна уявити сучасний український шоу-бізнес без Джамали. Вона була однією з перших, хто в пошуках натхнення звернувся до національних мотивів – естрадна класика в її творчості легко сплітається з фольклорними піснями. Народна артистка України та переможниця пісенного конкурсу «Євробачення» постійно на слуху у мільйонів українців, так що привітати її з десятирічним ювілеєм збереться повний зал Драмтеатрі.

Нова програма: щоб разом з шанувальниками відзначити десятиліття творчої діяльності, Джамала підготувала нову концертну програму. Всі кращі, знакові та улюблені пісні з усіх альбомів зібрали воєдино, щоб розповісти історію прекрасної жінки про любов до музики. Лірична «Заплуталась», епічна «1944» про депортацію кримських татар, життєстверджуюча You're Made of Love та багато інших хітів.

Детальніше про подію тутhttps://www.facebook.com/events/2174947736150529/

Квитки:

Каса # TikhonovAgency: Бар П'ятниця (м. Луцьк, проспект Волі, 17)

https://lutsk.karabas.com/ua/dzhamala/order/

https://kasa.in.ua/ua/luck/concert/dzamala-u-lucku

Каса кінотеатру MULTIPLEX у РЦ «Промінь» (м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 2)

Каса Драмтеатру (м. Луцьк, Театральний майдан, 2)

Дізнатися про деталі завжди можна за телефонами агенції:

+380 66 555 79 86

+380 97 376 85 93

Коментар
25/10/2021 Понеділок
25.10.2021