Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку відкрилася секція стрільби з лука

20:38 10.08.2019
709

У Луцьку на базі «Інваспорту» запустили секцію стрільби з лука.

«За моїми планами це мало би статися ще в червні, але на практиці все виявилось значно складніше — однак все відбулося і це головне! Дуже хочу подякувати тим, завдяки кому це стало можливим і хто сприяв!» — пише в Facebook ініціаторка відкриття секції Майя Москвич.

Два луки, один з яких лівосторонній, надало Посольство Австралії в Україні та особисто Посол Австралії в Україні Мелісса О’Рурк.

Також Майя Москвич подякувала депутату Луцької міськради Анні Мовяк, Дмитру Сидоруку, Павлу Скшетуському, «Інваспорту» та директору «Спорт для всіх» Наталії Назарук.

«Один із принципів Ігор Нескорених - розширення можливостей. Сьогодні в Луцьку можливості для учасників змагань розширились! Тепер тут можна тренуватись і з стрільби з лука! І дякую всім хто зголосився на перше тренування! Мо колись доб’ємося ще зали для тренування взимку то роздрукуємо фото і поставимо в рамочку!» — повідомила вона.

Також Майя Москвич додала, що надалі базові дні тренувань — вівторок, четвер, субота.

«Але оскільки луків в нас мало а бажаючих думаю буде більше, то час і дні тренувань можуть варіюватися від кількості бажаючих. Тому хто має намір тренуватися чи спробувати — пишіть — будемо все підлаштовувати», — пояснила лучниця.


Загрузка...
Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин