Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Прилуцьке хоче приєднається до Луцька

17:17 02.08.2019
561

Депутати Прилуцької сільської ради, що у Ківерцівському районі, більшістю голосів підтримали приєднання Луцька та створення Луцької міської ОТГ.

Про це 2 серпня повідомили у Волинському РВ Асоціації міст України.

«Тільки що Прилуцька сільська рада прийняла рішення про надання згоди на приєднання до Луцька! 10 із 11 присутніх депутатів проголосували ЗА! Тепер чекаємо рішення Луцької міської ради», – написав у консультант правових питань Асоціації міст України, який працює на Волині в межах проекту «ПУЛЬС», що його АМУ втілює за підтримки USAID Валентин Малиновський.

Він пояснив, що на наступній сесії депутати Луцької міської ради мають надати згоду на приєднання Прилуцької територіальної громади. Після цього готується проект рішення про добровільне приєднання і після схвалення двома радами надсилається до Волинську ОДА для надання висновку. І останній етап, після позитивного висновку дві ради приймають остаточне рішення.

Консультант-«ПУЛЬСовик», зауважує, що якщо Прилуцький сільський голова Валентин Арчибасов на якомусь етапі вчетверте накладе вето, то 10 депутатів достатньо, щоб його подолати.

До речі, зі слів Малиновського, досі Волинська область суттєво відставала у формуванні ОТГ міст обласного значення. Після об'єднання міста Луцька із суміжною Прилуцькою сільською територіальною громадою, наш регіон знову стане одним з лідерів децентралізації в Україні! Окрім того, невдовзі може постати і Ковельська міська ОТГ на базі міста обласного підпорядкування, завдяки приєднанню трьох сіл Ружинської сільської ради, що на Турійщині.

Зауважимо, що консультанти Асоціації міст України, які працюють на Волині в межах проекту «ПУЛЬС», при Волинському регіональному відділенні АМУ, доклали значних зусиль, щоб на децентралізаційній мапі Україні згодом були Луцька та Ковельська міські ОТГ.

Загрузка...
Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин