Бус збив матір із дитиною на Набережній: оприлюднили відео

22 Листопада 2016, 11:33
3698

На вулиці Набережній 17 листопада водій вантажного буса допустив наїзд на матір із дитиною, які перебігали проїжджу частину.

Відео з місця пригоди опублікували на YouTube-каналі сайту 0332.

Нагадаємо, внаслідок ДТП обидва пішоходи отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані. У хлопчика лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

 

Коментарі
22 Листопада 2016, 14:07
Ну по-перше, вони не пербігали, а переходили дорогу у відведеному на те місці!! А бігти почали, коли ніяке бидло їх на іншій частині дороги не пропускало, а валили чуть не по спинах і поголовах.
22 Листопада 2016, 14:27
так вони переходили перехід на пішохідному переході...я теж його часто перебігаю і завжди пришвидшую хід, тому що літають ось такі мудакі по дорогах
22 Листопада 2016, 15:05
Вас перебігаючих в чорних куртах не видно на дорозі. "пешеходы должны убедиться в отсутствии приближающихся транспортных средств". Бігайте, ...ть дальше. Спрінтери.
22 Листопада 2016, 15:07
4.14. Пешеходам запрещается:<br/><br/> а) выходить на проезжую часть, не убедившись в отсутствии опасности для себя и других участников движения;<br/> б) внезапно выходить, выбегать на проезжую часть, в том числе на пешеходный переход;
22 Листопада 2016, 15:33
Ви перш ніж хамити уважно подивіться відео. Людина вийшла на пішохідний перехід коли там не було машин з обох боків дороги. а машини з'явилися, коли вони вже майже перейшли дорогу. Тому це не вона Спрінтер, а за кермом обнаглівше бидло їде, яке думає що якщо воно на машині, то пуп землі. З нашими водіями їй теба будо до ранку стояти впевнюватися, щоб ніяке придуркувате не летіло. А водії не вкурсі правил дорожнього руху? швидкості в населених пунктах? Дорожній знаках, які вказують на пішохідний перехід?. Наскільки я розумію то там десь школа недалечко і над пішоходним переходом світиться ліхтар, і знаки дорожні є які попереджають про те що там діти можуть дорогу переходити , чи йому повилазило???
22 Листопада 2016, 15:35
Я вважаю, шо найбільше винен мудак на Дукато, який їхав лівим рядом. Він не пропустив людей та щей перекрив їм огляд другої полоси. Якби дукато тормозив, то і ЛТ-ха не їхала б на повну
22 Листопада 2016, 15:48
Це не хамління, а моя думка, щоб вбити її в Вашу світлу голову. Пішохідний перехід і навіть зелене світло на пішохідному не дає права бездумно ломитися і бігати по дорозі, якщо звісно не хочете з поломаними ногами доказувати, що праві. <br/><br/>Наскільки я пам'ятаю, знак там 40 і знака школи там немає. Хоча, можу помилятися. Ліхтар цей до жопи коли дорога блистить і сліплять фарами. Судячи з відео два буса їхали один за одним, а значить другий міг не бачити перешкоди до тих пір, поки перший не почав гальмувати. Збив, значить, збив. Винні обоє. Мої коментарі не для виправдання ситуації, а для того, щоб поменше бігали такі як Ви. Купіть авто, спробуйте поїздити в таку пору і правила повчіть.
22 Листопада 2016, 17:13
&lt;p&gt;бик на першому бусі та го***ек любитель у з**ниці сидіти другій&lt;/p&gt;
23 Листопада 2016, 11:05
&lt;p&gt;asdasdas!!!! Ты и тебе подобные тупые ублюдки которым на всех на**ать!!! Ето водитель должен смотреть когда куда едет а тем более на переходах!!!Какова х*я лететь ка будто на автобаме!!!Идиот!&lt;/p&gt;
23 Листопада 2016, 11:22
18.1. Водитель транспортного средства, приближающегося к нерегулируемому пешеходному переходу, на котором находятся пешеходы, должен уменьшить скорость, а при необходимости остановиться, чтобы уступить дорогу пешеходам, для которых может быть создано препятствие или опасность.<br/>Про ето почемуто не вспомнил!<br/>Летайте ...ть!Летчики!